Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort tudtok A1-es...

Milyen motort tudtok A1-es jogsi mellé ajánlani?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy enduro simsont hajtok. Lassan letehetem az A1-et és érdekelne milyen kilátásai vannak egy ilyen embernek. Legfőbbkép endurók,supermotok érdekelnének. Hallottam hogy 2 ütemű motort nem érdemes venni ebben a kategóriában mert szervizigényesek, de persze sokkal erősebbek 4 ütemű társaiknál. Hétvégi motor lenne. Nézegetett motorok:

Yamaha dt 125

Husqwarna sms 125

Yamaha wr 125

Aprilia sx-mx 125

Köszönöm!



2019. jún. 4. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Aprilia Af1 vagy Honda amit én valasztanék. De Yamaha Ft vagy Aprilia SX.
2019. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a két yamaha közül venném valamelyiket a helyedben. Nincs személyes tapasztalatom de az Apriliáról azt hallottam, hogy problémásabbak. Huskyból nem nagyon találni itthon papírozottat, ami meg külföldi papíros kb mindegyikből kivan herélve a fojtás, azzal meg mire lepapírozod megbánod az életed is :D yamaha dt 125 x ről énis olvasgattam sokat, nekem is az egyik kiszemelt és én pont azt olvastam, hogy nem igazán problémás. Amúgy a wr 125 is nagyon jó motor, de abból is itthon lehetetlen találni szinte. És persze jóval gyengébb mint a dt fojtás nélkül.
2019. jún. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!