Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata vàlto?

Automata vàlto?

Figyelt kérdés
2003 ford galaxim 1/9 diesel 115lovas automata vàltos most ujitotam fel nagyon sok mindent rajta van egy olyan gondom hideg az auto nagyon szèpen valt kocsit melegszik KB 150 m megyek vàltàsnàl rant egyet nem kopog nem zörög csak rant egyet vègig felvàlt rendesen ès egyszer rant valamint ugye lehet rakni 1234be d be manuàlisba viszont akàrhovà kapcsolom mind ugyan az kèzibe elhuzom hozzà se èrek rendesen felvàlt mindegyik fokozatba ugyanazt produkàlja kicserèltettem olajat meg szüröt semi vàltozàs megrendeltem automata vàlto vezèrlöt hàtha segit mi lehet a baj ?
2019. jún. 4. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
mennyivel egyszerűbb lenne egy szerelővel megnézetni, nem? Persze lehet mindent kicserélgetni, csak kicsit drágább lesz
2019. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szép hosszú mondat 👏👏
2019. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!