Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok egy...

Milyen autót ajánlanátok egy friss jogsis sofőrnek?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha 1 millió ft alatt lenne, illetve fontos a biztonság és a fenntarthatóság.

2019. jún. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olyat amiből több van mint az átlag. Egy Opel Corsa C amit tudnék ajánlani elég erősen. Nekem a mai napig megvan és semmi baja. Attól függ a gazda mennyire szereti,tartja karban. Alkatrész van hozzá bőven, amik nem is kerülnek sokba. Viszonylag olcsó fenttartani ezáltal. Vagy Japán autó. Honda civic 6gen. Swift (nem a régi)
2019. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én biztos, hogy nem az alapján választanék autót, hogy mennyi ideje van jogsim, hanem az igényeim alapján. Pl. hány személy fogja használni, mekkora csomagtér legyen, milyen erős legyen a motor, városban lesz használva vagy autópályán stb.

Ezért a pénzért már elég sokféle autót lehet kapni használtan a smarttól a furgonokig. És ami az egyik friss jogsisnak tök jó, az lehet hogy egy másiknak használhatatlan.

2019. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt én se értem soha az ilyen kérdéseknél, hogy az mért fontos, hogy az illetőnek mióta van jogosítványa és hogy első vagy huszadik autónak venné...

Olyat vennék, ami tetszik, kielégíti az igényeimet és elég rá a pénzem. Leginkább ez a meghatározó szerintem. Emellett az is szempont lehet, amit írtak, hogy gyakori típus legyen. Így az alkatrészellátással nincs gond, nem úgy van hogy bármi kell hozzá, majd megrendelésre jön X hét múlva. Szervizben is sokan értenek hozzá, stb...

2019. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként leginkább egyedül használnám, többnyire lakóhelyem és egy másik város közti főúton, kb. 30 km-es szakaszon.
2019. jún. 5. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!