Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak F Astra 400e,...

Első autónak F Astra 400e, vagy inkább G Astra 600e ft körül?

Figyelt kérdés
Többnyire városi közlekedésre, ferdehátú kivitelben 1.4-es motorral.
2019. jún. 5. 06:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az ársávban szerintem azt a konkrét példányt vedd meg, amelyik kevésbé rozsdás.
2019. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Astra G, nem is kérdés.

600.000-ért már egész jókat lehet kapni

2019. jún. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 D. Brasco ***** válasza:
Az F astrát ma már el kell felejteni!G-t vegyel,ahogy mas is irta 600-ert mar bőven van is valasztek
2019. jún. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
2007 körüli, 150 ezer körüli km-t futott H-s Astrát vegyél 1 millióért. Inkább vegyél fel egy kis hitelt. Ha F, G Astrákat megnéz szerviz, akkor olyan javítási ajánlatot kapsz, hogy az sem áll meg 1 millió alatt.
2019. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem eddig H volt, most K van. Nagyon szeretem/szerettem mindkettőt. Minél újabb generációst érdemes venni, nyilván. De azért erőn felül nem költekeznék. Hitelt autóra, pláne idősebb használtra soha nem vennék fel. Ha ennyi a rendelkezésre álló keret, egyértelműen a G-t venném a kettő közül.
2019. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Muszáj Opelt?

Én akkor csalódtam nagyot az opelban, amikor már kismillió hibájuk lett. Olajfogyasztás, rohadás, nehezen szerelhető, egy előnyük van, az olcsó alkatrészek.

Én már olcsóbb német autót nem vennék.

2019. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hitel nélkül is beleférne egy H csak nem terveztem annyit kiadni első autónak. Nem feltétlen ragaszkodom hozzá, de ez a két modell opció jelenleg.
2019. jún. 5. 12:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor amit kinézel autót szervizben nézesd meg. Pl. Kwik Fit szervizláncról jó a véleményem, ingyenes az állapotfelmérés.

[link]


Ne esztétikai hibákat nézz az autón, hanem hogy milyen a motor, felfüggesztés, kipufogó, fékek, stb.

2019. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így még egyértelműbben G! Még pénzed is marad, ha beütne valami.
2019. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább a G Astra. Én is azt vettem. 2003 - as, tip top állapotút 420 ezer Ft - ért. Lehet csak szerencsém volt vele, de valóban költsegmentes az autó. Picit lomha az 1.2 16v motor, de városban tökéletes
2019. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!