Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha nem fizetem be...

Mi történik ha nem fizetem be a bírságot?

Figyelt kérdés
A vàrosligetben mindkét iránbyól behajtani tilos kivéve bicikli táblánál parkoltam az autómmal vasárnap és az önkormányzat csekket rakott a szélvédőre 1,5 hete. Azóta már a lakcímre is kiküldték a levelet de még nem adták át a rendőrségnek. Ki lehet kerülni a büntetést? Számolhatnak fel pótdíjat? Mennyire veszik komolyan a 30 napot?

2019. jún. 5. 11:31
 1/8 anonim válasza:
40%
Max gyorsan reagálj hogy a trélert vártad vagy bármi egyébb müszaki hibára hivatkozz hátha bejön.
2019. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen lesz kikerülni, az a tábla elég egyértelműen jelzi, hogy oda bringa - meg talán BKV - kivételével nem hajthatsz be.
2019. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magaddal baszol ki.
2019. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeted ki, még a gatyád is rámegy.
2019. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne fizesd be, aztán írd ki egy év mulva mennyi lett a vége.
2019. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Igazad van!!Ne is fizesd be.......majd csak akkor amikor már a kamatos kamat is rajta van!!!Az a biztos!
2019. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogy fizesd. Várj pár évet, aztán írd meg nekünk, mire terhelték rá. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége. Hajrá!


Vagy alternatívaként adj el mindent most, vedd ki a bankból az összes pénzed, ne legyen a neveden semmi és sose vásárolj semmit a saját nevedre, valamint csak kp-t használj mindenhol. Égesd el a személyidet meg jogsit. Ha már lúd, legyen kövér.

2019. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30.000 forint, közigazgatási bírság. Ha nem fizeted ki, adó formájában behajtják.
2019. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!