Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Milyen motort (robogót) vegyek 50 ezer forintért?

Haveromnak van egy nagyon király motorja, és nekem is nagyon megtetszett, viszont nekem nincs sok pénzem (max.50ezer forint). Melyik robogót ajánljátok? Esetleg yamaha jog vagy honda dio? Igazából terepen használnám főleg, jó lenne ha a robogó fel tudna menni a meredekebb emelkedőkön is. Valaki tud ez ügyben segíteni?

jún. 5. 21:17  Privát üzenet  

A válaszok

A robogók nem nagyon szeretnek emelkedőn menni.

Oda más kell.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 5. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudsz mondani ebben az árkategóriákban motorokat? Haverom azt mondja, bármi jó csak guruljon, offroadozásra használnánk. Ő azt mondja honda dio-t vegyek.

# 2/5Időpont jún. 5. 21:22 Privát üzenet

[link]

Eléggé lepukkantak vannak ennyi pénzért.

[link]

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 5. 21:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 4/5Időpont jún. 5. 22:23 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

50ezerért gagyibb hasznalt biciklit adnak nem robogot ami birja a terepezést.........

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 6. 07:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol használhatok robogót vagy krosszmotort jogosítvány nélkül? csak az a lényeg hogy ne legyen közút?
50 ccm-es használt robogót ha vásárolok, csak egy adásvételi szerződés kell?
Robogót szeretnék venni. Olyat ami nagy testű (100 kg vagyok), megbízható és gyors, mert napi kb 60km útra kellene. Én a Gilera runnert a Paggio nrgt, a Malaguti f12 és az...
Érdemes venni 50-60ezer forintért robogót venni?
Üdv! MIlyen használt 50ccm motort érdemes venni 150ezer forintért? Nem szeretnék robogót, supermoto-t, gyorsaságit érdemes ennyiért venni? VÁrosban használnám és kisebb túrákra...
100-130 ezer forintért milyen használt robogót érdemes vásárolni? Melyek a legstrapabíróbb és legjobb minőségűek ennyi pénzért?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!