Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorozás jogsi nélkül földúto...

Róbert Sós kérdése:

Motorozás jogsi nélkül földúton, falu határban?

Figyelt kérdés
Hozzánk került egy Simson, és nem tudom megállni, hogy ne menjek vele, de nincsen semmilyen jogosítványom. Földútra, illetve a faluhatárba mennék vele, de ha megfognak a rendőrök vagy mezőőrök akkor lehet bírság a következménye ennek? Előre is köszönöm a válaszokat.
2019. jún. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy megbüntetnek.
2019. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
65%

Persze hogy lehet, sőt akár eltiltás is.

Ettől függetlenül úgy gondolom hogy beletartozik a fiatalkorba az ilyesmi.

2019. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj olyan úton menni, ahol kicsi a forgalom. (Persze ha közúton is mész) Faluhatárban meg a kutya se nézi, hogy van-e jogsid vagy nincs.
2019. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Én is motoroztam a kertek alatt, mert nem bírtam kivárni a segédmotorvezetőit. Rajtad múlik, hogy megcsípnek-e. Persze arra nagyon vigyázz, hogy ne okozz balesetet.

Engem egyszer megcsípett egy rendőr, ráadásul úgy, hogy állt a motor, beszélgettem. Nem vettem észre, némi könyörgéssel elengedett. Mindenesetre a barnamaci igencsak kilógott...

2019. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megfognak, büntetnek.

Jogosítvány nélkül csak forgalomtól elzárt magánterületen vezethetsz. a falu széle, földút, rét, mező, szántóföld nem felel meg ennek

2019. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!