Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.8T vagy 2.3 v5 motort...

1.8T vagy 2.3 v5 motort építsek az 1.6 helyére?

Figyelt kérdés
A hang miatt a v5 jobban tetszik az 1.8T meg erő/ fogyasztás, viszont a 2.3 v5 szívó az 1.8 meg Turbó, annak minden előnyével és hátrányával. Nem tudok dönteni...

2019. jún. 6. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:

Azért átépítés egyébként, mert kasztni rendben, fék az már a v5 fékrendszere+ sok mindent kicseréltem benne, pl ablakemelő bovden, ajtó szigetelés, hangszórók, kp zárak.

Motorra és váltóra meg lenne vevőm :)

2019. jún. 6. 18:28
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Gázturbinát bameg!

Házi feladat kész van?

2019. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.3 V5, és ezt még fejeld meg egy turbóval :)
2019. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem akarnám bántani a v5öst, de tény hogy a sima szívó motor szimpibb.

A gázturbinásnak meg üzenem, ha nem volt gyerekszobád ne itt és most éld ki magad. Köszi ;)

2019. jún. 6. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

hivatalosan csinálod? papírozás miatt kérdezem... mert akkor az lesz alap, hogy a kocsidba volt-e ilyen motor..

én a turbósra szavazok, mindenben jobb lesz.

2019. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, hivatalosan szeretném, ennek már utánajártam. Nem egyszerű, de lehet! 2.8 v6 is volt benne...
2019. jún. 6. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor Audi. Továbbra is 1.8 T csak találj egy jó motort hozzá. Mondjuk kizárt, hogy megéri anyagilag, de ez a te dolgod.
2019. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megérni nem éri, de tudom hogy ami alattam lesz azzal nem várható nagy szívás.
2019. jún. 6. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!