Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Volkswagen...

Merton16 kérdése:

Mi a véleményetek a Volkswagen Golf 7 autóról?

Figyelt kérdés

GTI (benzin) illetve a GTD (dízel) érdekelne. Ez a kettő típus, minden tulajdonsága, fogyasztás, alkatrész hozzá, elterjedt autó, vagy sem, megvagytok-e elégedve vele vagy sem. Összességében minden választ várnék, pozitívumokat illetve negatívumokat egyaránt.

Előre is Köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 6. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Műszakilag nem rossz autó. Kicsit unalmas, konzervatív formával. Bár engem pont a visszafogottsága fog meg. Viszont indokolatlannak érzem a felárát. Amit a konkurenciánál hasonló felszereltséggel, hasonló motorral újonnan megkapsz 6-7 millióért, az Golfból a 9-10 milliót karcolja. Ennyit szerintem nem ér a VW logó.

Vásárláskor nálam is szóba jött alternatívaként ez a típus, de az ára elriasztott. Így más lett helyette. Ezért konkrét használati tapasztalatom nincs vele.

2019. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 pl? Focus st 9misi, megan rs 8-9misi, i30 n szintén 9misi. Szerintem semmi baj a GTI árával, nem sportautó, de egy minőségi ferdehátú ami tud menni ha kell.
2019. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

# 2, értelmezd amit írtam! Nem azt írtam, hogy nem létezik 9 milliós Focus vagy Astra, stb.

A 9 milliós Focusodnak megfelelő konfiguráció Golfból 10 millió fölött lesz.

2019. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
#3 Ennek azért járjál jobban utána, céges autónak kia ceed csak 1millióval lett olcsóbb mint a hasonlóan(vagy inkább jobban) extrázott Golf. /Ne a listaárat nézd, hanem azt is kalkuláld bele hogy a VW-nél 10-15% kedvezményt bárki kap/
2019. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Golf 7 önmagában qrva jó autó, olyan csendes és masszív, mint egy Audi A4. Nem véletlen a kis felár a konkurenciához képest, az apró részletekben van a különbség.
2019. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!