Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » EPC lámpa néha világít, mi a...

EPC lámpa néha világít, mi a gond?

Figyelt kérdés

Most cseréltem termosztátot az 1.6-os MK1-es Octaviámon (BFQ), mert világított az EPC lámpa és a víz 107 C°-ig is felment. (ODB-n volt ennyi, műszerfalon 90 C°-ot muatatott, viszont az alsó vízcső nem melegedett és a ventillátorok csak ilyen 107-nél indultak.)


Kicseréltem, a vízhőfok most maximum 99 C°-ig megy, de ha nagyobb fordulaton megy a motor, akkor olyan 88-90.


Az EPC lámpa viszon időnként felvillan a műszerfalon, van hogy ott is marad, van, hogy leállít-újraindít után eltűnik. ODB-n semmilyen hibakódot nem ad vissza.


Mi lehet a gond?



2019. jún. 7. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
3000 Ft-os Bluetooth-os kínai olvasóval nézed vagy normális vcds-sel a hibakódot?
2019. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

3.000 Ft-os ELM327 olvasó + Androidos Car Scanner ELM OBD2.


Régebben volt egy P0130-as lambdaszonda hibakódom, de mint kiderült, lyukas volt a kipufogódobom. Azt betömtem javitópasztával, és miután töröltem, nem is jött vissza.

2019. jún. 7. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!