Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki alto, nem ég a helyzetj...

Suzuki alto, nem ég a helyzetjelző és a műszerfal világítás. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Átnéztem a biztosítékokat, mind rendben van, izzók rendben. Tegnap vettem észre, mikor sötétben jöttem haza, hogy a műszerfal világítása nem működik, sem középen a gombok mögötti világítás. A műszerfal működik, háttérvilágítás nincs.


Gondoltam nem nagy gond. Aztán a mögöttem lévő autós szólt, hogy tök sötét hátul az autóm, csak a féklámpa és az indexek működnek.


Kb 1 hete építettem be egy fejegységet, de utána még működött, azóta pedig nem nyúltam semmilyen elektronikához.


Ha a felkapcsolom a helyzetjelzőt, aműszerfalnak világítania kéne. De olyan, mintha az a kapcsoló semmit sem kapcsolna. Egyet fordítok, semmi. Kettőf fordítok, tompított. A távolsági fényszóró is működik. Csak ahelyzetjelző/műszerfal világítás nem.



Valakinek ötlet?



2019. jún. 8. 14:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!