Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El fog múlni a félelem?

El fog múlni a félelem?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár közepén vettem egy 500as nagymotort.Száguldozni nem szoktam vele soha(nem is arra vettem).Első nagymotorom,a robogó után tudom,hogy nem fokozatos váltás,ezért sem akarok vele gyorsan közlekedni.

Tavaly szezon végén estem vele kb.60nal egy s-kanyarban(idomok sérültek csak).Utána használtam kb.30 km-t.

Az idei szezont csak 1 hete kezdtem,mentem 130km-t,de alig merek vele menni.Ahol szoktam 80-90nel,most 60nal megyek.Főleg az utolsó 2 napban mindig az esés van bennem.

El fog ez múlni,vagy adjam el a gépet?


2019. jún. 8. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod hogy miért estél el és milyen ideg rendszered van. De még lehet hogy nem tudsz rendesen motorozni. Menj lassabban és majd belejössz.
2019. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt próbálom,csak kellemetlen pl.autóúton föltartani a forgalmat,mert nem merek 80 fölé menni.
2019. jún. 8. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Kétszer is írtad ezt a bűvös 80 kmh-t...

Mi történik fölötte?? Megmondom,semmi.

Küldd meg egyszer 180-ra,utána a 80 cammogás lesz.

2019. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet ezt kellene kipróbálnom!De azt még nagyon sokallom!
2019. jún. 8. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
S kanyarban buktál nem egyenes főúton/autóúton. A nem kanyargós szakaszokon nem kell parázni, tekerd és kész.
2019. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ahol nincs kanyar,nem is félek,de a kanyartól még igen.


Még kismotoros időszakban is volt ilyen velem(pedig kismotorral nem is estem),de akkor ez elmúlt.

2019. jún. 8. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Baleset után így szokott lenni. Menni kell, aztán majd elmúlik a félelem (azért nem 180-al, mint az egyik előző nyomorék mondta, max, ha kimész versenypályára)
2019. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vissza kell nyerned a magabiztosságod, ha nem akarod abbahagyni :) Szerintem menj el valamelyik vezetéstechnikai tréningre. Én ugyan szerencsére nem estem még ilyen nagyot egyszer se, de sokat segített az a 6-7 tréning, amin voltam.
2019. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!