Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 525/530 vagy Audi A6?

BMW 525/530 vagy Audi A6?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A 2 auto kozul nem tudok valasztani. 2004 koruli evjaratbol vennek. Masfel-2milla korul. Bmw-nek dragabb a szervize? Megkimelt peldanyt fogok venni de azert ha kell valamit cserelni benne akkor ne kelljen 500 ezret rakolteni. Csak ez a 2 auto tipus johet szoba. Ti mit gondoltok? Megkerek minden olyan embert akik fikazni akarjak a 2 autot hogy ne kommenteljenek. Mind a 2 tipus egy elismert nemet presztizsauto, egyik sportos masik elegans :) vitanak helye nincs..
2019. jún. 8. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Audi A6 sokkal megbízhatóbb és jobb autó szerintem. Második 3.0 TDI A6-os Audimat hajtom már, azt hiszem többet nem is kell magyarázni. Előnyök a BMW-hez képest: quattro hajtás, visszafogottabb, de időtálló, elegáns forma, belső ergonómia fényévekkel jobb az Audiban.
2019. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Melyik lenne a sportos és melyik az elegáns? :)

525-ös alatt az E60-ra gondolsz? Nekem ezzel van tapasztalatom. Sportosnak nem mondanám, egy kellemes utcai autó. A korábbi BMW-khez (pl. E30, E36) képest érezni a nagy súlyfelesleget, ez nagyjából meg is öli azt a menetdinamikát amit elvárnánk egy BMW-től. Ebből talán találsz is még jó állapotúakat, még drága ahhoz hogy csapatni megvegyék őket (meg alkalmatlan is). Költeni viszont kell rá, nem tartozott sosem a legmegbízhatóbb típusok közé. Az Audi olyan mint a többi típustársa, nagyon lágy, csendes, kényelmes, hosszú távú utakra megfelelő választás lehet. Rövid távon nekem túl steril volt, nem volt egyáltalán jó érzés benne lenni még utasként sem, mert annyira elszigetel a külvilágtól (semmi külső inger nem éri az embert, még a kormányon sincs semmi út-visszajelzés) hogy megfelelő társaság nélkül egyszerűen halálra unja magát benne az ember, illetve én magamon azt vettem észre hogy egy idő után már teljesen máshol járt benne az agyam ami szintén az unalmasság velejárója és nagyon balesetveszélyes tud lenni. Cserébe viszont megbízhatóbb és szerintem jobban is néz ki.

2019. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bmw a sportos, audi az elegans. De ezt nem tudom miert kell magyarazni.. fura vagy te nekem:D egy 3000 kobcentis 5-os bmw-be pont az a szep hogy egy bika ranezesre. Az a lampa elol brutal szep. Nagyon izmos kocsi. Van az ismerettsegi koromben ilyen. Az audi a6 2004 tajekan kozel se volt formailag ugy a toppon mint a bmw 5os szeria. Ettol fuggetlenul biztos az is jo de kulsoleg akkor meg el volt maradva nagyon.. bar a mostani uj szerias A6-osok ezzel a pitbull kinezettel nagyon agresszorosak :D
2019. jún. 8. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy automataváltó felújítás pont ennyi kb... és a kettőstömegű se sokkal olcsóbb, vagy a nagynyomású szivattyú, befecskendezők, stb. se két fillér. Ahogy a fogyasztás se, még ha rögtön nem is megy tönkre semmi.
2019. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"egy 3000 kobcentis 5-os bmw-be pont az a szep hogy egy bika ranezesre... Nagyon izmos kocsi."


Szerintem ugyanolyan moslékul néz ki mint egy sima 520. Vagy csak azon kevesek közé tartozok akiknek a Bangle-éra nem jött át, de az M5-öt leszámítva egyformán rettenetesen sz@rul néz ki az összes :D


Benzinest szeretnél vagy dízelt? :D

Akármelyikből veszel dízelt, ott fél millás számla így tizenévesen simán bármikor befigyel, ha nem akarsz ilyen számlát akkor nagyon rossz kategóriában nézelődsz.


Benzinesre is lehet locsolni bőven, ha a megkímélt azt jelenti hogy a legolcsóbb a használtautóról. Ez mondjuk megkímélt, igaz behozva lenne is vagy 4 millió:


[link]


Vagy nem ebben az árkategóriában nézelődsz?


Ez nehéz kérdés, BMW fanként én E60-ért nem adnék pénzt, a C6ból meg a facelift utáni tetszik inkább :D

2019. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En egy E60 530i t hajtok. Hat... Bika. Nagyon megy, ami elony is meg hatrany is. Nagyon szep auto, az Audi viszont elegansabb. Ha 530 mellett dontesz, csak benzint. A dizel sokkal durvabb szamlakat tud produkalni hamar, de ez fugg persze attol, hogy mennyire hajtod. A magyar piacon nagyon sok a retek, ezt vedd figyelembe. Csak akkor vedd barmelyiket,ha tenyleg ketseget kizaroan bizonyitott az allapota, szervizkonyv vezetett, stb.
2019. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!