Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak jó lenne egy...

Első autónak jó lenne egy Renault Twingo? 22L

Figyelt kérdés

1 éve van jogsim, folyamatosan a tesóm autóját vezetem csak.

Max hétvégente használnám, elgurulni a páromhoz (oda-vissza 20 km), vagy bevásárolni (oda-vissza 30 km), esetleg még néha kicsit csavarogni vele (oda-vissza 80 km).


Azért néztem ezt, mert kB 180.000 ből meg lehetne venni, biztosítás évi 60 rá, az is menne, súlyadó évi 6000, az is oké, átiratás 60.000, egyszer az is kibírható.


Fontos hogy olcsón fenntartható, kis autó legyen, nem ülnénk benne csak nagy ritkán 3-an, öten szinte soha.


Esetleg jobb autót tudtok, hasonló paraméterekkel?


2019. jún. 9. 05:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
teljesen jó, jó választás
2019. jún. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Az a Twingo, amit 180.000 forintból meglehet venni, az elég rossz állapotú lehet.
2019. jún. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha a féket , kipufogót meg néhány apróságot megkell rajta csinálni már az is lesz 180000 ft.
2019. jún. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Jók a rönók, csak olyanokra készülj fel vele, hogy a motor rendetlenkedik, nem indul, dadog, rángat, stb.

Szóval valami házi szerelő legyen kéznél.


Bár én ennyi zsozsóból inkább egy f astrát mondanék.

Bár ennél is lehetnek ilyenek, de egy f astra kb 0 forintból fenntartható. Meg egy régi swift is.

2019. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4%
Ennyiből Swift vagy fastra.
2019. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Én a Renault - ot elfelejteném ebben az ár kategóriában. Inkább Opel vagy Suzuki. Akár B corsa, astra vagy Swift, wagonr. Motor, felszereltség mindegy, a legjobb állapotút kell megvenni.
2019. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem meg ennyiért nem szabad autót venni, mert a gatyád is rámegy. Következő műszaki vizsgán vagy átmegy még, vagy nem, pár év múlva viheted a bontóba.

Inkább vegyél egy elektromos kerékpárt ennyiből.

[link]

2019. jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%

Ennyiért inkább Swiftet vennék.

1.3-as motorral a világból kimész

2019. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 djspaky2 ***** válasza:
70%
Renaultos vagyok 10 éve! Nem ajánlom hogy 180-ért Renaultot vegyél! Igen, drágább az alkatrész mint a suzukiba vagy astrába. Akkor miért van Renaultom? Mert egy 7 éves Fluencem van,és még nem ment benne tönkre semmi! Viszont az előző autóm 18 éves Laguna volt, minden hónapban beszart valami! 250-ért kellett eladnom 2 éve
2019. jún. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezért egy laguna meg twingo nagyon nem ugyanaz a kategória.


Vehetsz twingót, ha találsz jó állapotút, de ne ragaszkodj ehhez a típushoz, nézz meg több hasonló típust. (pl. Swift, Corsa, Saxo, Fiesta)

És amelyikből találsz jó állapotút, azt vedd meg.

2019. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!