Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne néhány Simsonos kérdésem...

Lenne néhány Simsonos kérdésem. Tudtok rá válaszolni?

Figyelt kérdés

1. A multiméterrel hol kell mérni a Simsonon, hogy megtudjam hány Voltos? (12V35W-os izzók vannak benne, de nem működnek ): )


2. Hogyan tudhatom meg, hogy hány Wattos világítótekercset vegyek?


3. Valamelyik nap olajat(váltó) cseréltem. Azt mondta a motorosboltban a pali, hogy 3-4dl olaj megy bele. Kicsavartam a szintállító csavart is, de belement közel 1l. Most két napja folyik belőle valahol, de nem tudom hol. Néztem a leengedő csavart, ott biztos nem. Néztem a másik két műanyag csavart is, de azoknál sem. Valami ötlet?


4. Az előzőhöz kapcsolódva, arra gondoltam még, hogy nem-e a váltótengely szimering az. A váltótengelyre 22x35x7-es szimering való?


5. Már egy ideje nehezen veszi az egyest a simó. Vagyis, inkább úgy mondom, hogy felfelé perfect, de lefelé nehezen vált. Olyan mintha nem lenne kisebb sebesség. Lehet, hogy a fogaskerekek koptak el?


6. Máshogy is ki lehet takarítani a kipufogót, vagy csak a kiégetés a jó? Nem igazán merem kiégetni, mert félek, hogy foltos lesz.


7. A küllőket én is ki tudom cserélni itthon, vagy mindenképp vigyem szakemberhez? (Nincs semmi bajuk, csak egy minimális rozsda)


8. Megpróbáljam lefényezni magamnak, vagy keressek szakembert? Drága a szakember? Ismertek valakit aki profin meg csinálja, max. 80e Forintért?


9. És az utolsó. A gyári vagy a tuningolt Simson tetszik jobban? (Én maradok a gyárinál)


16/f Simson S51b



2019. jún. 9. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
24%

Ha 12 voltos akkor jó az égő bele, de ha 6 volt akkor nem. Ettől függetlenül lehet más a baja.

Ha folyik az olaj akkor nézd meg hogy honnan folyik.

Ha kitudnád a küllőket cserélni, akkor nem kellene megkérdezni, fényezés ugyan ez.

Kipufogót ha szét tudod szedni, akkor úgy is kilehet takarítani.

Annyira nem lehet az még elkopva hogy emiatt ne szedje a sebességet, más lesz ott.

Szerintem vidd el egy szakemberhez.

2019. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!