Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia vagy BMW 316ti...

Skoda Fabia vagy BMW 316ti compact,3-as touring avagy mit vegyek első autónak?

Figyelt kérdés

A szüleim régi suzukija fapados, és utálom őket. Nekünk egy altonk van és szó szerint rohad(ez széria betegség ennél), nincs szervo kormány benne és a váltoja hosszan jár és lötyög mint cichorinába a ló...sz. már bocsánat. fékek nemrég voltak cserélve, de rossz az egész rendszer levegős. és nincs benne 150k km


Egyik kedves idős szomszédoméknak egy 2006- fábiája van és húú, de ég és föld a különbség, szervókormány, rövid pontos váltó, fedélzeti rendszer (hőmérő, liter,km, megtett út stb.) Élmény vezetni.



Vasaló swifteket 2005-től 2011 ig gyártották (3-adik kiadott swift, globál 1-nek is nevezik) néztem még, de azon kívül, hogy nem látod benne a lámpákat fent... még nem vezettem ilyet, úgyhogy csak olvasgatok róla, meg haverom mondta, hogy rázott, mint az isten faxa (neki bmw 3-as compaktja van.



1 milliót szánok a tervre, jöhetnek vélemények és tapasztalatok.



2019. jún. 9. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Első autónak valami olcsó könnyen fentartható megbízható kocsi kell. Opel, Skoda, VW stb...
2019. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Bmw t veszel küld el a csajodat annyi nyűgöd lesz vele hogy lepippantod magad!

Inkabb skoda én azt vennek.

2019. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami neked tetszik. Én magamnak hamarabb vennék valami hulladék 3-as BMW-t, mint Fabiat de az nyilván én vagyok és nem te :D
2019. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előitéletekkel ne foglalkozz! A bmw nagyon jó választás! Viszont biztos nem e46 compactot vennék, mert az iszonyat okádékul néz ki, mondjuk egyik haverom rárakta a coupe frontot, de nem volt egyszerű menet...én azt mondom egy mindenképpen benzines e36 compact 1.6 vagy 1.8 egyszerű motor, a motortérbe elfér még két motor szóval szerelni se nehéz, nekem amúgy egy 318tds sedan volt az első autóm, szerettem nagyon, nekem valahogy soha nem lett, se hengerfejes, se adagolós, se turbó gondos, ment, mint az óramű, egyszer volt egy olyan sztori, hogy elment a töltés, de húsz kilométerre voltam otthonról és úgy is hazavitt😊 egy 1500ft-os szénkefe kellett és ment tovább, soha nem hagyott cserben, igazából annak a kocsinak egyedül a rozsda volt a nagy gondja, amire neked is ajánlom, hogy figyelj nagyon oda, az enyémmel úgy voltam előjött egy két folt aztán mindig tologattam és a végén ez lett a veszte... Ha elmész kocsit nézni egy szerelővel menj és a kasztnit jól nézesd át, ha az oké akkor nagyjából más nem is hiszem, hogy lehet rossz...
2019. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik az e46 compakt, olyan egyedi 😎💪🏻
2019. jún. 11. 00:14
 6/8 anonim ***** válasza:
4/5 ha tetszik vedd meg nyugodtan, nem tudok a te ízléseddel gondolkodni, minden esetre az is egy aránylag még egyszerűnek mondható autó...
2019. jún. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért mit vegyek, ha nektek semmi nem jó?
2019. jún. 11. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:
4/5 és az utána kommentelő vagyok! Én azt írtam, hogy az szar kocsi azt írtam, hogy nekem küllemre nem tetszik, de, ha neked igen akkor vedd meg, mert amúgy műszakilag nem rossz
2019. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!