Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Nektek tetszik ez az autó?

[link]

[link]

Gyerekkori vágyam egy Honda Civic Type R, és lassan eljutok oda, hogy rendelhetek egyet magamnak.

Konkrétan erről a festésről/matricáról mi a véleményetek rajta?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Honda, autó

jún. 9. 22:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Szerintem túl csicsás. Sosem szerettem a matricás autókat. Egyszerű metálfény szerintem jobban áll neki. De nem a megszokott piros, hanem mondjuk kékben: [link]

Amúgy a 2. képről hova tűnt a hátsó spoiler? Ilyen szögből még látszódnia kellene (ahogyan látszódik az imént linkelt képen is).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont jún. 9. 22:45 Privát üzenet
veterán vas nevű felhasználó válasza:

Jól mondod, a kevesebb néha "több".

Szerintem egy selyemfényű matt fekete, diszkrét vékony vörös kiegészítővel sokkal elegánsabb lenne.

(cirkalmazások, feliratok és rajtszám nélkül)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont jún. 9. 23:03 Privát üzenet
Nekem ez a mostani Civic olyan mint egy túldíszített karácsonyfa. Mindenféle forma, kidudorodás, össze-vissza rádobálva. Ettől olyan kaotikus nekem az egész autó kinézete. Ez a matricával való fölcicomázás pedig még rátesz egy lapáttal. Ne tetszik. Egy letisztultabb, elegánsabb forma, ahol az egyes elemek között van összhang, nekem sokkal jobban bejön. De ha ilyet szeretnél, ez ne tartson vissza. Neked kell hogy tetsszen, a te autód lesz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont jún. 9. 23:10 Privát üzenet

Ez az autó egy giccs :(

Ismerősöm ilyet vett és szerintem nagyon csúnya élőben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont jún. 9. 23:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Nekem nagyon tetszik így a szín összeállítás, bár feliratok igazán feleslegesek oda. Egy matt fekete fólia esetleg, némi vörös vonallal esetleg még amit el tudnék képzelni.

Valóban a kinézete giccses, ezért is tetszik annyira nekem. Viszont ezekre a giccsekre szükség is van a leszorító erő miatt ugyebár.

# 5/13Időpont jún. 9. 23:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudom hová tűnt a spoiler, fura. Van fent neten egy harmadik fotó is ugyanezzel a szín kombinációval hátulról, és ott sincs spoiler.

# 6/13Időpont jún. 9. 23:47 Privát üzenet
Nem.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont jún. 9. 23:49 Privát üzenet
John_McClane nevű felhasználó válasza:

Szerintem rettenetesen csúnya :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont jún. 10. 00:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Olyan aplikáció létezik amiben tudok variálni matricákkal egy lefényképezett autón? Úgy, mint a Need for speedben.

# 9/13Időpont jún. 10. 00:22 Privát üzenet
John_McClane nevű felhasználó válasza:

Persze. Adobe Photoshop. Akkor is csúnya marad :D

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont jún. 10. 00:59 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Véleményt szeretnék kérni, melyik autó mellett döntsek. Mert igazából mindkettő nagyon tetszik. Alfa Rómeó 156 1.9Jtd 2004evjarat vagy BMW 320d 2001?
Autó vásáás elött állok, nektek melyik tetszik jobban?
Neketek melyik "átlag" autó formavilága tetszik igazan?
Smart Fortwo Cabrion szerintetek gáz ez az autó fajta egy férfinak (fekete, v fehér szín)? Csak azért tetszik mert cabrio és 2 személyes, munkába járás céljából, kellene egy időre. )
Mi a véleményetek az Alfa Guiletta-ról?
Nagyon tetszik egy autó egy kereskedésből, de már november óta eladó. Szerintetek van valami baja?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!