Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek tetszik ez az autó?

Nektek tetszik ez az autó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Gyerekkori vágyam egy Honda Civic Type R, és lassan eljutok oda, hogy rendelhetek egyet magamnak.


Konkrétan erről a festésről/matricáról mi a véleményetek rajta?



2019. jún. 9. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl csicsás. Sosem szerettem a matricás autókat. Egyszerű metálfény szerintem jobban áll neki. De nem a megszokott piros, hanem mondjuk kékben: [link]

Amúgy a 2. képről hova tűnt a hátsó spoiler? Ilyen szögből még látszódnia kellene (ahogyan látszódik az imént linkelt képen is).

2019. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 veterán vas ***** válasza:
100%

Jól mondod, a kevesebb néha "több".

Szerintem egy selyemfényű matt fekete, diszkrét vékony vörös kiegészítővel sokkal elegánsabb lenne.

(cirkalmazások, feliratok és rajtszám nélkül)

2019. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a mostani Civic olyan mint egy túldíszített karácsonyfa. Mindenféle forma, kidudorodás, össze-vissza rádobálva. Ettől olyan kaotikus nekem az egész autó kinézete. Ez a matricával való fölcicomázás pedig még rátesz egy lapáttal. Ne tetszik. Egy letisztultabb, elegánsabb forma, ahol az egyes elemek között van összhang, nekem sokkal jobban bejön. De ha ilyet szeretnél, ez ne tartson vissza. Neked kell hogy tetsszen, a te autód lesz.
2019. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az autó egy giccs :(


Ismerősöm ilyet vett és szerintem nagyon csúnya élőben.

2019. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Nekem nagyon tetszik így a szín összeállítás, bár feliratok igazán feleslegesek oda. Egy matt fekete fólia esetleg, némi vörös vonallal esetleg még amit el tudnék képzelni.


Valóban a kinézete giccses, ezért is tetszik annyira nekem. Viszont ezekre a giccsekre szükség is van a leszorító erő miatt ugyebár.

2019. jún. 9. 23:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hová tűnt a spoiler, fura. Van fent neten egy harmadik fotó is ugyanezzel a szín kombinációval hátulról, és ott sincs spoiler.
2019. jún. 9. 23:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem rettenetesen csúnya :D
2019. jún. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Olyan aplikáció létezik amiben tudok variálni matricákkal egy lefényképezett autón? Úgy, mint a Need for speedben.
2019. jún. 10. 00:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze. Adobe Photoshop. Akkor is csúnya marad :D
2019. jún. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!