Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Kétezres dízel Vectra miért pörög csak 3500-ig?

Egy ideje ezt csinálja, más jelenség nincs, csak nem pörög tovább.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Opel, Opel Vectra, dízel

jún. 10. 10:32  Privát üzenet  

A válaszok
Légtömegmérő

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 20. 18:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez mennyire biztos?

# 2/8Időpont jún. 20. 19:29 Privát üzenet
Semennyire. Kb ugyanannyira hogy adagoló, vezérlőegység, bármi...

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 20. 19:58 Privát üzenet
Nem csak hidegen csinalja? Egyebkent vannak olyan dizelek amik csak ennyit forognak.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 20. 20:19 Privát üzenet
Igen. Buszba meg teherautóba

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 20. 20:36 Privát üzenet
Rosszul tudod. Skoda 1.6, 2.0, Fiat punto 1.9jtd 85kwos. 3500 nel leszabalyoz gyarilag.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 20. 20:46 Privát üzenet
A Vectra B (X20DTH) pont 5000-nél leszabályoz. Légtömegmérő hiba lesz. Onnan tudom, mert kipróbáltam és a légtömegmérőről lehúzott csatlakozó után 3500-nál többet nem pörgött a motor.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 20. 23:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én vagyok a hülye, mert rosszul írtam, bocsi!!!

Csak 350 képes felmenni nagyon lassan.

Be van lassulva az autó.

Azt mondta a szerelő hogy EGR szelep cserével kkel kzdeni, mert az ha rosszul vezeti a levegőt vagy mi akkor a motor meg a turbó beáll egy középértékre és ezért nem gyorsul jól az autó.

Ennek lehet így valószínűsége?

# 8/8Időpont jún. 24. 08:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért tartják megbízhatóbbnak, olcsóbban és könnyebben karbantarthatóbbnak, akár örökéletűnek is a benzines motorokat a dízelekkel szemben? A kisebb fogyasztáson túl van még érv...
Miert nezik le az emberek a dizeles autokat? Tenyleg az elektrofos a jovo? Szerintetek?
Toyota Avensis (2016-19) 147 lovas 2.2 D4D dízel megbízható szerintetek? Vagy melyik dízelmotor a legjobb szerintetek?
Egy dízel autón a gyakori indítgatás az akksin, és az önindítón kívül mit vehet meg igénybe jobb mintha pályánhasználnám?
AUDI A3 1.6 benzin 2000 évjárat AKL motorkódoshoz 101 LE-hez ugyanolyan felső hűtőrács kell, mint egy AUDI A3 1998 évjáratú dizelhez?
Dízellel külföldön?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!