Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fix traffipax felvételét...

Fix traffipax felvételét visszanézik kérésre?

Figyelt kérdés

A mai nap történt, hogy egy Opel Astra H típusú személyautó jött mögöttem max 1 2 méter távolsággal, azthitte majd gyorsítok a kedvéért, nem tettem, traffipax alatt jöttünk el, lakott területen belül,elkezdett balról előzni záróvonalon, kb 70el mehetett.

Egy két km múlva főút, utólértem, ment továbbra is 70-el.

Megkezdtem az előzését, persze nem záróvonalon, hagyta magát, utána megint beleállt a kocsim hátuljába, míg nem nyomtam neki.

Felvettem a 90-es tempót, még mindig jött.

Nyíl egyenes út jött, elkezdtem előzni, jött utánam, akkor szólt hátulról a hugom, hogy két kézzel mutogat, nem érdekelt.

Majd mikor befejeztem az előzést, elkezdett leszorítani az útról, majd mikor nem figyelt, megelőztem.

Nem tetszett neki gondolom, megint visszaelőzött és leszorított hihetetlen gyorsan, tövig nyomtam a féket.

Édesanyám és a 15éves hugom ott kiabáltak mellettem, hogy milesz.

Megálltam,mivel nemtudtam elmenni mellette, jöttek szemből, majd emberünk kiszállt egy baseball ütővel a kezében.

Néztem magam mögé, nem volt autó, toltam egy lükvercet, padló, és berántottam a másik sávba az autót, és indultam visszafele.

Tükörből néztem, hogy ment útjára, ezért visszafordulta.

Merem remélni, hogy kéresre visszanézik a kamerát, a típust tudom, rendszám betűut tudom, számokat sajnos nem, én is lesokkoltam.

Segítsetek, hogy meglegyen ez az élettelen



2019. jún. 10. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
szép sztori, de gondolom te se bírtad volna ki, hogy 70-el menjél mögötte...
2019. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Máskor jobbat találj ki ;D
2019. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez volt egy orosz videón. Ha komolyan megtörtént akkor tegyél feljelentést.
2019. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy visszanézik. Ha a rendőrség kéri.

Miért nem jelentetted fel nagy sokkodban? Ha már ennyire beleálltál a játékba...

2019. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az amikor 2 birka találkozik.
2019. jún. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!