Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mit csináljunk?

Szerintetek mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megy műszakira az autónk, sajnos rá kell költeni kb. 50-60ezret.(Golf III.) eladjuk ilyen állapotban és vegyünk egy 4-es Golfot vagy ezt tegyül rendbe?
2019. jún. 11. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 50-60 ezerből rendbe tudjátok tenni, akkor tartsátok meg! Egy másik autó mindig lutri.
2019. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem sok egy műszaki vizsgára 60 ezer.

Ha veszel egy másikat lehet jóval többet kell költeni rá.

2019. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak 50-60 ezer, akkor csináltassátok meg.

Csak az átírás több lenne.

2019. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen dilemmában voltam múlt évben nekem e36-om volt kasztni gondjai voltak 100-150 ezret kellett volna rá költeni, úgy voltam vele kell valami modernebb elengedtem, vettem egy golf 4-et és iszonyatos sz*pás... Háromszor hagyott cserben, egyszer a hátsó fék forrt fel, utána nem bolt töltés, harmadszorra meg egyszer csak úgy gondolta nem indul be, én mai fejemmel, ha a dolgokat vissza lehetne forgatni, inkább a régi kocsimra költenék, mert azt legalább tidtam milyen és soha nem hagyott cserben, ha a mostani kocsitokkal ti is megvagytok elégedve én semmi képpen nem tanácsolom új autó vásárlását, én azt mondom inkább egy biztos xar amibe nyugottan ülök bele, mert megbízok benne, mint egy biztostalan jobb amivel félek elindulni akárhova...
2019. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!