Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes benz clk vagy BMW...

Mercedes benz clk vagy BMW e46 vásárláson gondolkodom! Mi a velémenye az autóról akinek van? Ha jól tudom egyformán tartósak is. 2,5 millió forintot szánok a vásárlásra és még plusz félmillió forintot szánok a felmerűlő költségekre!

Figyelt kérdés
Mercedes,BMW
2019. jún. 11. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A két autó stílusa nagyon nem egyezik...én a BMW-ről tudok mondani elsősorban: ennyi pénzért patika E46-ot kell venned. Természetesen nem M3... szerintem ennyiből vadássz nagyon szép kupét, hathenhengeres motorral. Ennyi pénzért nem lehet kérdés, hogy makulátlan autót kell vegyél.
2019. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Clk-bol w208 vagy w209 erdekel?
2019. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
W209
2019. jún. 11. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
E46-om van egy 320d, ezer euró volt az ára múlt év nyár elején vettem, fényezéssel voltak gondog, meg egy két kezdetleges rozsdásodás, a tetejét újra fújták, meg egy két helyen ahol voltak pöttyök azt orvosolták, amúgy műszakilag semmi gondja nem volt elég sokat megyek, sose hagyott cserben, mindig biztosan indul. Mercim sosem volt, de azt mondják nagyon rohadnak, én saját tapasztalat alapján a bmw-t ajánlanám, sok embernwk van a környezetemben és senki se csalódott benne!
2019. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!