Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-titannal kapcsolatos hibaüze...

E-titannal kapcsolatos hibaüzenetem van. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Megvan adva,hogy 60 órát lehet eltölteni a tanulással,eddig 15 órát tanultam ebből ma tanultam 2 órát és 1 percet és az oldal most azt írja,hogy:


Ehhez a kurzushoz hozzáférése zárolva lett. Kérdés esetén kérjük vegye fel a kapcsolatot a kurzust szolgáltató szervezettel.


A tanulmányi időszak lejárt, a kurzusban szerzett további eredményeket nem rögzítjük.

Miért lehet ez? Vagy csak 2 órát lehet tanulni egy nap?

Holnap próbáljam meg újra?


2019. jún. 12. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Leírja szerintem teljesen érthetően,hogy kihez fordulj..és nem azt írja,hogy ide!!!

Szépen hívd fel a sulit.

Amúgy nem csak napi 2 órát lehet...

Emeld fel a telefont!!!

2019. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy lejárt a hozzáférésed, vagyis elfogyott az x órád (ha nem lépsz ki, akkor is számol, tehát lehet, hogy ott vesztek el az órák) vagy lejárt a hozzáférési idő ( első belépéstől számított y nap). Ezeket a számokat az iskolával kötött szerződésben meg tudod nézni. Lehet venni pót hozzáférést.

Az biztos, hogy napi limit nincs, mert én 2 nap alatt 11 óra alatt megcsináltam.

2019. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Működik az oldal,csak várni kellett,tehát van időkorlát. Nem volt szükség a telefonos segítségre első :| Második,köszi azért a segítséget ^^' Ment a zöld!
2019. jún. 12. 23:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett mindenkinek ment a zöld ._.
2019. jún. 12. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!