Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Ha tavaly április környékén megcsináltam a Kreszt meg az Elsősegélyt, most nyáron még meg lehet csinálni a vezetést?

Tehát még érvényes a Kresz meg az Elsősegély Vizsgám; nem kell újra csinálnom? Tavaly sajnos nem volt már pénzem, sem időm befejezni..

Keress kérdéseket hasonló témákban: KRESZ, elsősegély, vizsga, vezetés, jogosítvány, B kategória, személyi gépjármű, autó

jún. 12. 20:31  Privát üzenet  

A válasz
A sikeres KRESZ vizsga napjától számított 2 évig érvényes a vizsgád, tehát elkezdheted a vezetést. De azért igyekezz vele, hogy be is tudd fejezni időben, mert a KRESZ vizsgád érvényességéig sikeres forgalmi vizsgát kell, hogy tegyél.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/1Időpont jún. 12. 20:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megéri kezdőként egy április Rs 50?
Keeway F-ACT vagy Keeway Focus kismotor elbír egy 100 kilós izmos és magas srácot? 28f A1-es jogsim van ( B utzán rögtön megcsináltam ezt is annó), de nem akarok 125-öst, ez a...
Segítség! Webjogsin regisztráltam, e-Titánon megcsináltam a képzést, és most hogy tovább? Hogy jelentkezzek a kresz vizsgára?
Április 21. Bécsbe utaznék autóval. Hétvégén ingyenes a parkolás Bécsben viszont ha jól tudom 21. ott is munkanap. Vajon akkor is kell fizetni a parkolásért?
Ha egy autósiskolában megcsináltam az elméletet és sikeresen levizsgáztam, akkor hogyan tudok átmenni másik autósiskolába?
Márciusban megcsináltam Angliában az adóviszaigénylést és az insurenszviszaigénylést, azt mondták hogy április 5ig felszámolás, aprilis 6utalás, de semmi, azt hallotam hogy ápr...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!