Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a normális autó kölcsönzé...

Mi a normális autó kölcsönzé ára? Ár és kaució meddig elfogadható kisebb autó esetén?

Figyelt kérdés

Most próbálok autót bérelni, olyan ajánlatot kaptam, hogy 250 ezer forint kaució.

Ez szerintem kicsit durva, az angol 200 fonthoz, vagy európai 300 euróhoz képest.


2019. jún. 12. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mik az igények, de van ahol 3-4-5 ezer / nap kapsz egy kis autót és csak 50 ezer a kaució.

És olyat is engedtek, hogy péntek este hozom el, hétfő reggel viszem vissza és mindez csak 2 napi díjért. Budapest.

2019. jún. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teherautót béreltem pár éve annak volt 1 napra 10.000ft a bérlése és 100.000 a kaució.
2019. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én meg úgy jártam, hogy


5 napra kis személyautó 66,000 Ft


Kaució: 250,000 Ft.


Ehhez képest angoloknál ahol már sokszor béreltem, 200 font kaució szokott lenni, ami kb 74,000 forint.


Azért ez durva különbség.

2019. jún. 17. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Az valami jó drága autó lehetett. Ahol én béreltem egy időben, ott ilyen pénzekért hibátlan esztétikai állapotban lévő pár éves autókat adtak.

Ha viszont arra kellett, hogy csak elmenjünk valahova nyaralni pl, akkor bőven jó volt egy 10+ éves kicsit karcos Ford Focus vagy hasonló, azt 6 ezer körül adtak per nap.

2019. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az autó valóban szép volt és hibátlan esztétikai állapotban, azonban a legalacsonyabb kategóriás bérelhető autó volt.
2019. jún. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!