Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Eger pláza, hogyan zajlik a parkolás?

Még sose parkoltam parkolóházban, így félek is picit tőle. Mi a pontos menete?

Keress kérdéseket hasonló témákban: parkolás, pláza, menet, pakolóház

jún. 12. 23:15  Privát üzenet  

A válaszok
Lehajtasz, sorompó, hangosbeszélő, elveszed a jegyet, vásárlás után a lejövetelnél, fizetsz, majd újra a sorompó. Amennyiben bizonytalan vagy kijövetelnél kérdezz, hol kell ki fizetned, majd várakozz, amíg elindul egy kocsi , elindulsz és figyeled.! :)Remélem pontosan le írtam már 1 éve nem voltam. :)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 13. 00:02 Privát üzenet

Be kell menni és beállsz két fehér vonal közé, kézi féket behúzod majd kiszállsz és bezárod az autót.

Így kell parkolni.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 13. 05:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kesves #1. :)

#2, tényleg miért is reménykedtem, hogy nem fognak megtalálni a parasztok, "hatalmas" humorral. Hahaha...

# 3/3Időpont jún. 13. 06:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Duna plaza parkolas?
Az Aréna plázában ugye az első 3 óra parkolás ingyenes, kb 1.5 órát voltam bent, de elfeljetettem érvényesítetni a jegyet?
Mi történik ilyenkor?
Az Aréna plázában a parkolás továbbra is ingyenes? Szankcionálják azt, ha valaki több napra ott hagyja az autót?
Bevásárló központokban, plazakban hogyan zajlik a parkolás?
Melyik a legjobban fűtött parkolóház budapesten? Melyik plázájé? Belvárosban lakom és szeretnék odamenni autót takarítani, porszívózni, egyéb. Nem baj, ha fizetős!

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!