Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Miért nem működik az esőszenzorom?

Sziasztok!

Kovetkezo a hibam.

En mindig letakarom az autot, es egyszer jaro motornal tettem. Es takaras kozben elindult az ablaktorlo, es azota barmit csinalok vele automatan nem indul. Nem tudom hogy ez miatt de nem mukodik.

Szerintetek mi lehet a baj?

Valaszokat elore is koszonom.

tegnapelőtt 01:08  Privát üzenet  

A válasz

El nem tudom képzelni, hogy egy letakarás miden tudja maradandóan befolyásolni.

Próbáltad akkusarut levenni pár percre?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont tegnapelőtt 09:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én sem hiszem, hogy ez miatt, de valamiért pont azóta nem töröl.

Megpróbálom.

# 2/2Időpont tegnapelőtt 15:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Futómű, hátsó hid ellenőrzése hazilag hogyan működik? Nagyon hangis az auto hatulja mar kisebb katyukban is. Felemeltettem de nem mozog semerre a kerék. Hátsó híd lenne?
Autó kulcsa ki lett mosva és nem működik, viszont, a zár meg rossz rajt?
A Honda cbf 600 Na fordulatszam ora miert nem müködik esetleg melyik szenzor oka?
Csöpög a benzin, csövek, benzinszűrő, pakolások, karburátor kipucolva, mégis csöpög, a motor indul, működik, de sajnos nem találtam meg a hibát! Mi lehet a hibalehetőség?
Nem működik az új antenna és egyetlen állomást sem talál. Mit tegyek?
Autóbérlés hogy működik európai országban?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!