Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki vidéken tanult vezetni,...

Aki vidéken tanult vezetni, mennyi idő múlva vezetett először pesten?

Figyelt kérdés
És milyen érzés volt elsőre?

2019. jún. 13. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Én pl. pár hetes jogsival ráadásul 1 szakadt kispókkal.Ex. após kitalálta hogy ő bizony rokonlátogatást szeretne! Szerencsére ment flottul minden pedig be voltam sz@rva azért!Jó,mondjuk ez kb.20 éve volt azóta változott kicsit a közlekedési "kultúra"! Ne parázz rá előre,ha a forgalom ritmusát felveszed,akkor már nagy baj nem lehet!
2019. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pest elég tág fogalom. Én pl Budán tanultam vezetni és szerintem közlekedés szempontjából még Buda és Pest sem egyforma. Amikortól rendszeresen vezettem, onnantól kb egy év volt mire átdugtam az orromat Pestre. Sokkal előbb vezettem le 50 km-et vidékre, minthogy bármelyik hídon át kelljen mennem :D
2019. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Egy évvel később, 19 evesen. Anyukám aggódott ove volt az auto :)


Elso benyomás az volt hogy baromira sietnek, tolakodnak szóval sokkal pörgősebb agresszívebb elmeny mint videken.


Most néhány évvel később már nem érzem azt hogy sokkal másabb lenne, talán egy kicsivel, de rutinnal fel sem tunik szinte Probalj meg Isztambulban autót vezetni vagy Boszniában.:)


Buda es Pest kozott meg semmilyen különbség nincsen, azt leszámítva hogy előbbiek arrogánsabbak, önteltebbek es szeretnek többet fizetni ugyanazért mint a pesti oldaliak:)

2019. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Pár hónapra rá. Semmi extra, mentem befele egyszer csak autók jelentek meg mindkét oldalon. Az elején kissé kellemetlen érzés, de hamar meg lehet szokni. Viszont készülj fel, hogy a pedálnyomkodó izmaid be lesznek durranva mire végzel.
2019. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is jogsiszerzés után pár hóra vezettem először Pesten. Pest semmi xtra, kicsit jobban kell figyelni, főleg a bicajosokra meg a motorosokra, meg tudnak elég nagy dugók lenni, de ez is relatív. Ha Moszkvában vagy Nápolyban vezetsz, valszeg visszasírod Pestet ezerszer:D
2019. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még aznap hogy megkaptam :) haverokkal megkellet indulni megmutatni hogy mostmàr vonatmentes szabadság van :D aztán 1 hétel késöbb már hamburg (tudom hogy 1 évig nem lehetne vezetni külföldön) de muszály volt kimennem! De sehol nem éreztem hátrányt a forgalom miatt... Mondjuk ez is 12 éve volt már... De nem kell félni igazábol szerintem!
2019. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!