Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogosítvánnyal vezetős...

Friss jogosítvánnyal vezetős munka?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam meg a jogsim, oktatóval nagyon sokat vezettünk belvárosban, azóta egs
2019. jún. 13. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ha felvesznek és bevállalod simán....
2019. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

még néhány millió ember kezdte így a pályafutását..


jelentkezel valamilyen pizzafutárnak, vagy simán futárnak. Esetleg kisteherautóval hajnali áruterítésre..


ne lepődj meg, hogy mennyire más autóval dolgozni a belvárosban.

2019. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pizza futárkodás, és a hasonló étel futár többnyire kuli munka, amit általában meg sem fizetnek... de munka.

Komolyabb munkához kell a "hivatásos" jogsi, ami nem egy nagy feladvány, egy orvosi alkalmassági...

2019. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! (Még így is, hogy véletlen elnyomtam, nem tudtam befejezni)
2019. jún. 14. 00:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát pár napot már közlekedtem a városban, nincs gondom vele, viszont egy váratlan balesetet nem biztos, hogy el tudnék kerülni rutintalanságomból, ezt figyelembe véve várom a válaszokat!
2019. jún. 14. 00:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ilyen eset akkor is lehet ha nem munka keretében vezetsz. De ha figyelmesen vezetsz szerintem nagy gond nem lehet, azért ahogy leírtad komoly gondod nincs a vezetéssel. Ha meg ilyen munkát vállalsz, és napi több órát vezetsz hamar meglesz a rutinod és magabiztos leszel.
2019. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ide vonatkozik, ha nem is pont erre a kérdésre: a fiatalok körében elterjedt, hogy van olyan munka, ami marha jól fizet és csak vezetni kell, ennyi. Ilyen munka szinte kizárt. Mindnek van valami hátulütője: rossz munkarend, pakolni is kell, rossz helyekre kell járni, stb. Ne higgye azt senki, hogy egy sima jogosítvánnyal fantasztikus munkát lehet kapni. Jogosítványa szinte mindenkinek van.

A kérdésre: a pizzafutár ugyan jellemzően robogózik, de csomagküldős cégekhez talán felvesznek...bár a friss jogsi többnyire kizáró ok. A saját autós futárkodás sanszosabb.

2019. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na az utolsónak nagyon igaza van egyébként. A legtöbb sofőr munkának megvan a maga hátránya, pakolás, hajnalban(3-4-5 órakor) indulás, napi 10-11 óra munka, olyan lerakók ahol tízszer leizzadsz mire berakod a járgányt stb. Persze az utóbbi főleg teherautónál, nyergesnél játszik. Amúgy csomagfutár cégekhez friss jogsival szerintem kizárt, hogy felvennének de nem is biztos hogy rögtön eröltetném. A legesélyesebb pár napos jogsival szerintem is csak a saját autóval való pizzafutárkodás. Ott legalább a felelősséged is kisebb, mert ha törsz akkor csak saját kárt csinálsz
2019. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!