Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érdemesebb megvenni?...

Melyiket érdemesebb megvenni? (első autónak szeretném ès nem tudok valasztani)

Figyelt kérdés

Porsche boxster 1996-204

Suzuki Jimmy 2000-2008

Toyota Land cruiser 1997-2002

Mitsubishi Pajero 1999-2004

Nissan Patrol 1990-2004



2019. jún. 14. 05:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt ki hagytam hogy első autó lenne a terepjáróval jól el tudnék szórakozni az erdős részeken a Porsche meg azért csak egy sport auto
2019. jún. 14. 05:28
 2/19 anonim ***** válasza:
Jimny... egyértelműen. A legjobb és a legolcsóbb fentarthatóságú, bár én a helyedben, ha "elszórakozni" akarsz a terepjáróval, akkor inkább Suzuki Samurai-t vennék! Az mindent visz, az egyik legjobb terepjáró, nagyon sok erdész, vadász használja emiatt.
2019. jún. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam a samuraion is de az nem az én stilusom
2019. jún. 14. 05:48
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a kérdés, amikor a kérdező sem tudja, hogy mit akar, csak ábrándozik. Több autóra lenne szükséged, mert azok elégítenék ki az igényeid, de végül úgyis veszel egy Swiftet vagy egy Astrát.
2019. jún. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem az annyira nem tetszik
2019. jún. 14. 05:48
 6/19 A kérdező kommentje:
(a samurai nem tetszik)
2019. jún. 14. 05:49
 7/19 A kérdező kommentje:
4es tudom meddig nyujtozhatok ezekből szeretnék egyet venni mert véges a keret
2019. jún. 14. 05:50
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor igazából a fent felsoroltak közül az adott állapot dönt. A maga nemében mindegyik vállalható autó, egy a kérdés, milyen állapotban vannak. Ne km-et vegyél, hanem állapotot. Elvinni bevizsgáltatni vétel előtt, mindegy, ha 500ezer km is van benne, ha jó az állapota.
2019. jún. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miket érdemes megnézni a kereskedésbe az autó állapotán?
2019. jún. 14. 07:09
 10/19 anonim ***** válasza:

Milyen árban gondolkodsz? Mert közé írtad itt a Porsche Boxstert.. Én tudom hogy árulnak 1,5 millióért ilyeneket. De hogy 4 alatt nem vennék, azis biztos. Megvétel után az első 1 évben ráköltenél még 2 milliót. Azért azokat simogatni kell ám... Meg nem annyi ám a fenntartás mint a Suzukinak. Én sem értem hogy kerül a sorba egyébként. Ára már alacsony, fenntartása maradt a régi.


A terepjárókhoz meg annyit, hogy a Land Cruiser, Patrol a mai napig nem olcsó autók, még a régiek sem. (ismétlem, nem írtad mennyi a keret). És 12 liter alatt normálisan közlekedve ezek nemigen fogyasztanak, még a dízelek se, azért ezzel is kalkulálj.

A felsoroltak közül bármelyik jó. A Jimny / Samurai pici, bárhol megfordulsz velök egy erdős részen is. Egy 5 ajtós Patrollal vagy LC-rel nem biztos, de azzal meg vontathatsz amit akarsz.


De mérlegeld, hogy első autónak valóban ilyet szeretnél e. Szerintem picit erős kezdés lenne. A járulékos költségek is nagyobbak ám...Nem csak megvenni kell ezeket. Pl egy normál gumi szett ezekre márcsak a méretek miatt is dupla annyi mint egy Opel Corsára. Csak azért mondom, mert az utolsó hozzászólásod alapján (hogy mit is kell rajtuk megnézni a kereskedésben), nem lehetsz valami jártas a dologban. (Nem bántásból).

Mindenképp nézz utána a járulékos költségeknek, mert nekem nagyon úgytűnik, hogy körbenéztél használtautón, és megcsapott ezeknek a modelleknek a belépő 1,5 milliós szintje. Ennyiért valóban marha vagány autók, ez tény.

2019. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!