Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vonzó a magyaroknak...

Miért vonzó a magyaroknak Horvátország?

Figyelt kérdés
Irtó drága a pályadíj, az üzemanyag dettó, nyáron fullra beállnak a fizetőkapuk. Akkor minek?
2019. jún. 14. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert még így sem drágább, mint a Balaton, cserébe olyan tiszta a víz, hogy látod ki hugyozott bele a tengerbe.
2019. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Így sem kerül többe, mint a Balaton és azért mégiscsak tenger egy csomó látványossággal.
2019. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
a MÁV nem véletlenül indít szerelvényeket Budapest-Split között. Nincs dugó, nincs fizetőkapu nincs fakabát...este indul, reggelre ott van. Ráadásul hálófülkés is van.
2019. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy előttem írták.. Minimálisan ha drágább mint a balaton, lényegében csak annyival, hogy drágább az üzemanyag+ a fizetőkapuk. Szállások, költőpénz kb ugyanannyi, sőt szállásnál simán lehet találni olcsóbbat és jobbat is mint a balcsin.. Cserébe gyönyörű a tenger, kristálytiszta a víz, sokkal nagyobb élmény mint a balaton. Hiába, én szeretem azt is, viszont tény hogy a tenger teljesen más. Egyébként a fizetőkapuk főleg turnusváltáskor vannak beállva, ha nem akkor megy az ember nem annyira vészes. Hozzáteszem idén a balcsira több mint 3 óra alatt jutottunk le Budapestről, tavaly a Horvát tengerpartról 6 óra alatt jutottunk haza. Azért nem akkora különbség.
2019. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Mert Horvátország a legközelebbi tengerpart.

Semmi bajom a Balatonnal, de azt a hínaras, szürke trutymót össze sem lehet hasonlítani a tengerrel. Az infratruktúráról, látványosságokról nem is beszélve

2019. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom mert közel van. Ha megnézed a térképet, az országhoz legközelebb eső tengerpart.
2019. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Charles Baudelaire nevű felhasználó örök-érvényű válasza tanulástól, vizsgáktól, munkától megfáradt magyaroknak:


Csak a tenger, az ad nekünk vigaszt!

Míg zúg a szélvész roppant orgonája,

a víz, ez a rekedt dalos viraszt,

s lágy, lassú bölcsődalt dalol reája.

Csak a tenger, az ad nekünk vigaszt!

2019. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mutass tengerpartot közelebb.


"Irtó drága a pályadíj, az üzemanyag dettó, nyáron fullra beállnak a fizetőkapuk. Akkor minek?"


Attól, hogy te besavanyodtál, más még élvezheti az életet nem?

2019. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
ez a legközelebbi tengerpart. ennyi.
2019. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Én megtankolok a magyar oldalon, aztán megyek. Autópályadíj annyi, amennyi, de kifizetem. Cserébe brutál szép a tenger, gyögyörű városok (Makarska, Split, Dubrovnik, imádom).
2019. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!