Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nepper trükkök léteznek?

Milyen nepper trükkök léteznek?

Figyelt kérdés

Eladóvá vált az autóm, viszont máris jönnek a trükkök:

- Nem tudtam elérni - sms-ben, nem is hívott, szerencsére aláírta AAA autó néven (azonnali ignore)

- Ezt viszont nem értem: tudnánk-e kevesebbet írni a számlára (tezsvír hívott, hogy ő magánszemély, én meg cég vagyok). Persze nem akarok szürke dolgokba belemenni.


Tudtok még nepper trükköket írni, amiktől óvakodjak?


2019. jún. 14. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy minden tezsvírt zavarj el a francba, minden második azt játsza, hogy miután a "mennyit engecc a feléből tezsvírem" dumával lealkudott még aznap vagy másnap bepróbálkozik, hogy lerobbant, jájj jájj vontatni kellett, hengerfej, szétesett felrobbant kéri vissza vételár felét aztán zaklat a kiccsaláddal. Hiányzik ez a francnak.


A trükkös "vevők" is nagyon beindultak manapság, többen jönnek, elterelik a figyelmed és a másik addig "elhelyez egy bizonyítékot" valahol, tintát önt a hűtővízbe, összeolajozz a kritikus helyeket, széthúz egy csatit, hogy dadogjon a motor de azért még menjen, stb... Aztán jön a duma, hogy ők 200 km-t jöttek ezért az autóért, fizesd ki az utiköltséget vagy add oda féláron a "totálkáros" autót, mert ha már ennyit utaztak érte... Persze a rosszabbik még utána is telefonál, hogy lerobbant a sztrádán, 60e volt a tréler....


A hagyományos értelmeben vett neppert szerintem nem is érdemes bevenni a játékba, kivéve, ha:

- Tőle vennél új autót és ehhez mérten korrektül beszámítja a tiedet

- Ha abszolut nincs időd foglalkozni vele (ennek ugye ára van).


A nepper pontosan tudja mennyit ér a piacon a kocsi és sosem fog érte annyit adni, mert akkor nem keres rajta.

2019. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első jól leírta. Rézbőrűek nem, telefonon alkudozók nem, kereskedők nem.

Ezeknek meg sem kell mutatni. Ha olyan, akkor el kell zavarni.

Nekem is voltak ilyenek, jött az állítólagos szerelő, elkezdett olyan dolgokat hadoválni a kocsiról aminek köze nem volt a valósághoz, mondtam, hogy hagyjuk inkább. Másnap normális vevő elvitte

2019. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kevesebb van a számlán, azzal csak te járhatsz jól, ő nem, aki ilyet kér az vagy nagyon ostoba, vagy valami irgalmatlan hülyeség van a háttérben, azt is kerülni kell.


Előző voltam

2019. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!