Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizpumpa lehet a hibás?

Vizpumpa lehet a hibás?

Figyelt kérdés
Előszőr ugy kezdődőtt az egész amikor az autom napi első elindulás előtt kijelezte azt, hogy az autómba nincs elég hűtőfolyadék, mindig toltottem bele és jó volt. Egyszercsak neki allt az autoba zörögni valami, alapjaraton gondolok en itt arra hogy netalantan a vizpumpa csapagy, most pedig mar nem csak elindulas előtt jelzi a vizet, hanem van amikor mar menetkozben is jelez, foleg amikor nyomom neki. Eddig az autommal rövidtávokaz mentem kb 100-120kilomert, Nemrég sikerült vele levezetnem egyhuzamba 600kilometert, és arra lettem figyelmes hogy neha felment a vizhőfok az autóba, nem érte el a kritikus szintet, csak felment, ilyenkor a klima is felmelegedett, eltelt 2 perc utana pedig megint visszaallt a normalis hofokra, es ez valtogatta egymast 10-15percenkent. Szerintetek ez normalis?

2019. jún. 14. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális.
2019. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet, igen. De lehet más oka is.
2019. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 imnard ***** válasza:
Ha fogy a víz, akkor az valahol elszivárog. Jobb esetben nem a motor felé. Nemrég nekem is volt hasonló gondom, egy cső volt elrepedve, szinte láthatatlan volt a szivárgás, amíg kisebb tócsák el nem kezdtek megjelenni. Cső csere, vízpumpa csere, és jó lett. Mindenképpen meg kell nézetni, mielőtt nagyobb baj nem lesz belőle
2019. jún. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!