Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy tempónál ért már le a...

Nagy tempónál ért már le a kocsitok alja?

Figyelt kérdés

Hali!

Olyan gondom van hogy a minap egy elég rossz minőségű úton jöttem olyan 60-70-es tempónál, Megközöltem egy kátyút, tehát kerékkel nem mentem bele viszont egy éktelen nagy csattanást hallottam, egyértelműen fémes volt, mint amikor valami eltörik, Megálltam, Alánéztem rögvest, se csöpögést sem lógó alkatrészt nem láttam. kormány nem húz, nem ráz 100- körüli tempónál sem. 4-es Golfról lenne szó amúgy. Nem emeltem meg csak mellé feküdtem, de nem látok semmit alul. Mire kellene figyelni ennél a típusnál?



2019. jún. 14. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk hogy ne ültesd le
2019. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
HA annyira rossz az út lehet hogy csak 30-as tempóval kellene menni.
2019. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Gyári állapotú autónál erre nagyon kicsi az esély. Fogadnék egy sörbe hogy nem gyári az a futómű, ha meg kókányolt (magyar értelmezésben tuningolt) a gép akkor tudjál rá.
2019. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leginkább a megfelelő sebesség megválasztására.
2019. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden gyári az autón, tehát a futómű is. Kocsit nem csajozni használom hanem azért hogy A pontból B pontba érjek.
2019. jún. 14. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gyári fiat autóm alja az 1-es főúton (!!!) is állandóan leért, pedig nem mentem csak 100-al a 110-es táblánál - (vagy fordítva?) A kipufogó ért le, egy idő után szétcseszte a flexi csövet.
2019. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Rossz úton inkább lassan megyek, kerülgetem az úthibákat.

Olyan viszont volt, hogy egy úton megszokásból közlekedtem és sötétben, esőben nem vettem észre egy épülő fekvőrendőrt. 50-es tempóval átrongyoltam rajta 17"-os (225/45) kerekekkel. A felfüggesztés kicst felütött, azt hallottam. Utána egyből mentem futóműveshez átvizsgálásra. Szerencsére nem ütött el semmit a futóművön, nem lett nyoma.

2019. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!