Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy sebesség = élvezet?...

Nagy sebesség = élvezet? Avagy ti miért gyorshajtotok?

Figyelt kérdés
A népnevelést most mellőzzük, szerintem mindenki tisztában van a gyorshajtás veszélyeivel. Mégis sokan száguldoznak olykor, vagy épp gyakran. Élvezetből? Megszokásból? Sietnek? Szóval, ha ti is szoktatok, akkor ti miért?

2019. jún. 14. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Hamarabb odaérek.
2019. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Minden tipusu uton van egy bizonyos sebesseg, amikor a legrelaxaltabb vagyok, es amikor a legkenyelmesebb szamomra a vezetes. Ez altalaban kb. 10 km/h-val van a megengedett felett:(
2019. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

10 km/h-ával szinte mindig túllépem, de ez általános Budapesten és környékén. (Meg szerintem mindenhol máshol is.)


Gyorshajtani csak akkor szoktam, amikor tényleg nagyon sietek. Akkor is igyekszem ésszel, olyan szakaszon, amelyen ez nem extra veszélyes.

2019. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy szánalmas féreg vsgyok pont úgy mint minden gyorshajto azért veszelyeztetem az embereket életet amiert mimden gyorshajto kicsi a, kukim
2019. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Autóval sietség miatt, vagy ha folyamatosan tudok haladni akkor kicsit többel megyek, de nem merek úgy mint motorral.

A sebesség az nagyon jó dolog, csak nem mindenkinek való, én már gyerekkoromban is a robogó határait feszegettem, míg más biciklizett.

170 lóerős motort nem boltba járni vesz az ember, sajnos csak pár hónap áll rendelkezésre a használhatósága miatt, akkor meg hajtani kell.


Én mindig úgy tartom hogy csak utasként tapasztalja meg valaki milyet húz 0-60ra egy komolyabb motor, utána lesz némi fogalma.

2019. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Mert imádom a sebbeséget. Mindenkinek van valami beűtődése, van aki szex mániás van aki drog és alkohol megszállotja és így tovább.
2019. jún. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Én máshogy élvezek, azt nem írom le.
2019. jún. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Általában ha valahova megyek, azt céllal teszem. Csak úgy céltalanul élvezkedni nem szoktam. Nem szoktam túllépni általában a korlátokat. Óra szerint városban max 60, országúton max 100, autópályán max 140. Mindig időben elindulok, pár perc miatt nem teszem kockára a saját és mások életét. Munkahelyem is szerencsére olyan, hogy pár perc késés miatt nem harapják le az ember fejét. Ezzel általában én vagyok a leglassabb az utakon. De úgy vagyok vele, hogy had menjen a sok marha, ha úgy gondolják, hogy rájuk nem vonatkozik a Kresz. Aztán akkor szoktam röhögni, mikor meglátják a Védát, vagy rendőrautót az út mellett. Na akkor vannak a hatalmas fékezések, jóval a sebességhatár alá.
2019. jún. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Különösebben nem élvezkedek a sebességen. Általában elmondható, hogy +10 km/h a forgalom ritmusa, ezt szoktam tartani.
2019. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Légy szíves, ne pontozzátok le azokat, akik tényleg a kérdésre válaszolnak! Én nyomtam nektek a zöldet.
2019. jún. 15. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!