Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főtengely töréssel tudok...

Főtengely töréssel tudok továbbmenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma belekergettem a vasat 160-ba rövid időre, ekkor még nem is volt semmi. Ezután visszalassítottam 60-70-re majd ennél a tempónál 1x volt egy elég nagy fémes csattanás. Megálltam, körbenéztem a motorérbe, de semmi számottevő változást nem hallok. Jöttem vele 2-3 km amíg kikeveredtem a rossz útról, majd 90-100-as tempónál sem hallottam semmi különöset, és erőben sem érzékelek semmit. Minthaaaaaaaa egy kicsit másabb hangja lenne, de lehet csak bebeszélem magamnak.



#csörgés #Főtengelytörés
2019. jún. 15. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Főtengely törésnél rögtön megállna motor.

Sehová nem tudnál menni.

2019. jún. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Javaslom nézz utána a robbanómotor működésének. A kérdésed teljesen értelmetlen.
2019. jún. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Jöttem vele 2-3 km amíg kikeveredtem a rossz útról"


Nem lehet, hogy a rossz úton leért a kocsi alja vagy a kipufogó? Esetleg a futóműben csattant valami?

Egy normális autónak nem lehet baja attól, hogy 160-nal mész vele.

Főtengely töréssel valami ilyesmi borzalmas hangja lenne, ha egyáltalán beindulna: https://www.youtube.com/watch?v=dIXjYYfAs9s

2019. jún. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
féltengelyre gondoltál? mert ha a főtengelyt akartad kérdezni, akkor elég sületlenség a kérdésed..
2019. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyalog
2019. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!