Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Golf 6-ost érdemes venni?

Milyen Golf 6-ost érdemes venni?

Figyelt kérdés

Úgy a dízel, mint a benzines. Olvastam már dolgokat róla, mint pl, hogy a benzinesből talán 2012-től kiadottakat érdemes, mert, hogy onnantól lett javítva talán a vezérlés (nem tudom pontosan, bocs)


Tetszik az autó, ilyet szeretnék venni, viszont nem tudom, hogy milyen legyen. Azt szeretném, hogy előzéseknél ne attól kelljen tartanom, hogy sikerül-e vagy sem, de persze nem is egy versenyautót szeretnék venni.


Milyen, illetve mekkora motorral érdemes venni ilyen típusú autót? (lóerőben)



2019. jún. 15. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

tsi-t érdemes 2012-től venni, ez true


hol használnád leginkább, én 1.6-2.0tdi közül döntenék

2019. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pirosaaaaaaaat!
2019. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én ha benzinest vennék és olyan kikötéseim lennének mint neked akkor 1.8->> felfele dízelesből meg 1.9 tdi-től felfele. A benzines az pörög mint az állat nagyobb a vigsebessége egy 1.4 benzinnek mint egy 1.4 dízelnek de a dízelben van nyomaték így ha nem akarsz 180-200 km/h fölé menni de kell a nyomaték akkor 1.9 tdi vagy feljebb ha inkább végsebesség akkor benzin.

Emlékszem bejött egyik nap egy vevő és azt a kijelentést tette hogy a benzines maradjon meg kaszákba. Röppent a kérdés munkatársam felől hogy miért milyen autója van? Hát egy csilli villi 1.5 dízel. És mennyi a végsebessége kérdi minkatársam. Kár volt. Azt mondta 110 km/h. Olyan szinten tarkón nevettem hogy arra nimcs példa. Ugyanis az 1.4 benzinem megy 185-öt még optimális fordulatszám tartományban. Gyorsulásban mint a szar úgy oda verne a dízeles de benzinnek nagyobb a végsebessége.

2019. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jah és 2.0 és 2.2 tdi-t nem ajánlom sok velük a gond mindedj hogy golf vagy audi. Ezekkel a motorokkal sok a gond.
2019. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Kicsit zavaros amit írsz, soha nem volt 2.2-es TDI, az Audi az egy márka a golf pedig egy autó elnevezése egy márkán belül, a 2.0TDI-vel pedig gond nemigen szokott lenni.
2019. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok száguldozni, max 150-160 km/h. De 90%-ban csak a 100-110-es tempó, ahogy hajtok. Olyan előzésekre gondolok, ahol egy 90-es tempóval haladó autót simán megtudok előzni, nem kell figyelni, hogy a szembejövő autó milyen távolságban van (nyilván kell, de mégsem úgy).
2019. jún. 20. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!