Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy én akár...

Miért van az, hogy én akár hányszor bele megyek valami nagyobb kátyúba mindig valami elcsesződik az autómon?

Figyelt kérdés

Nekem VW Passat-om van, havernak meg Skoda Fabia.

Nekem kb mindig valami elcsesződik rajta, pedig kb új autó, 120 k kilométerrel.


Neki a Fabia-n van vagy 250 k kilóméter, de az az autó mindenen átmegy neki.


Útpatkákon simán 50-60-al megy át, síneken is 90-el, földes utakon szintél 90-el járkál, volt már hogy olyan kátyúba bele ment hogy azt hittem szétesik az autó, de semmi, simán ment tovább.


Volt hogy nagyobb eső után mentünk valamerre, de az úton folyott keresztül az iszapos víz. Minden autó félre állt mert senki nem mert bele menni, ő meg úgy ment keresztül rajta hogy a motorháztetőn jött föl a víz a szélvédő felé.


5 éve vette az autót amikor meglett a jogsija, azóta egy forintot sem költött rá (vannak neki rajta hibák, nem jó a lambdaszonda, lyukas a kipufogó, nem megy a klíma mert nincs benne gáz...) de őt nem érdekli, azt mondja amíg megy addig megy, ha meg elromlik megy az ócskavasba. Nyáron azzal az autóval járunk kiránduni össze vissza (Horvátország, szlovákia, cseh, német), és még egyszer sem hagyott minket "cserben" az az autó.



2019. jún. 15. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ne menj bele nagyobb kátyuba, bátyám.
2019. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több százezer kmt vezettem, de egy katyúba sem mentem bele.

Figyelj oda jobban!!

2019. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy Afrikában a német géppisztolyok nem működtek, az oroszok meg igen? A német precíz illesztések nem bírták a homokot. Itt is az van, a német precizitás miatt van kehe a kocsiddal. :-))
2019. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!