Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit vegyek, ha...

Első autónak mit vegyek, ha 1mFt-tot szánok ár, és japán legyen?

Figyelt kérdés

Üdv!

Max 1 millió Ft-tért szeretnék autót vásárolni. A további kiadásolra (átíratás, biztosítás, olajcsere, stb..) ebbe nem számítanak bele. Igazából ingázásra használnám, napi 100 km heti 3x. Ezért gondolkodok egy honda civic 2.2 vagy accord-on, vagy egy mazda 6-on. Mindenképpen valami "erőset" szeretnék, min. 140Le. Igazából a dízel-benzin motoron jojózok, nem tudom eldönteni, hogy hosszútávon 3-4 évre melyik érné meg jobban. Ha itthon nem találok megfelelő autót, akkor ausztriából hoznék be. Nektek milyen ötletetek van? Örülnék, ha olyan írna akinek valamilyen japán autója van, személyes véleményét (is) kifejtené.



2019. jún. 16. 17:08
 1/10 A kérdező kommentje:
1mFt-tot szánok rá*, nem pedig ár:)
2019. jún. 16. 17:09
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Mazda 6 kombi.
2019. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Opel astra van de Toyota corollán tanultam vezetni, ami nekem nagyon bejött. Erős autó és árban is egész jó. Toyota-kat ajánlom.
2019. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekunk van egy Corolla es nagyon megbizhato bar a mienk fiatal, joval tobb mint 1 millio.


En ajanlanam az Accordot neked.

2019. jún. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Barnabas333 ***** válasza:
13évig volt japán kocsim. Ezek jók amiket írtál, de a rozsda miatt felejtsd el Ausztriát. Vagy olyat ami végig magyar vagy keress Hollandia vagy Olaszország ból behozotatt. Érdemes segítséget kérned Mazdás és Hondás face csoportban hozzá. Vagy Mazdánál azt tudom, hogy van mazdaklub és fórum ott is segítenek. Az üzemanyagba nem akaró beleszólni, nekem évi 10-12ezres futással benzines volt mindig.
2019. jún. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Toyota mindenképpen, nyűhetetlen ha rendben tartják
2019. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, más?
2019. jún. 22. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a lóerőt komolyan veszed, akkor nem sok verzió lesz: amit írtál, a nagy Honda motorok és (esetleg Civic 1.8, de az nem jön ki annyiból) Toyotából is 1.8...Celica van is ennyiért a neten. Ausztria necces, ahogy írták, több okból is: rozsda (alul nézd!!!) és a rettenetes macera, ha nem trélerezel. Autószállító biztosan nem megoldás, mert 3,5 tonna simán kevés rá.

Mazda 2.0 motor benzin, elég ritka és az tényleg rohad. Nissan nem japán, Subaru nem alternatíva. Eg

2019. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem szerettem a japán autókat csakis vezetni. A motor benne az kitűnő de rozsdásodnak, vékony a kasztni, gyenge felfüggesztések és mindezt egy borzalom javítani és alig, sőt nincs is olcsón alkatrész hozzá.

Ha mindenáron akkor csakis Honda-t vennék, mert ez nem olyan mint a japcsi autók. A Mazda abszolút felejtős.)

2019. júl. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom... Köszi:)
2019. júl. 4. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!