Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 2.5...

Milyen autót vegyek 2.5 millió forintért?

Figyelt kérdés
Alacsony fogyasztású, megbízható, kis szervizigényű de azért komfortos autót keresek. Tetszenek a 3. generációs Focusok és a 8. generációs UFO Civicek. A bajom az hogy ezek 7-10 éves autók ennyi pénzért és attól tartok pont ez az a kor ahol kezdenek majd előjönni a problémák. 1 millióval kevesebbért már találok 2. generációs Focust, amivel lehet hogy nem lenne több probléma, viszont spóroltam. Ha viszont még 1 milliót hozzátennék vehetnék egy 3-4 éves Focust is akár, amivel lehet hogy 5 évig semmi problémám nem lesz. Össze vagyok zavarodva kicsit, nagyon köszönök bármilyen kommentet, főként akinek van bármilyen tapasztalata az említett típusokkal kapcsolatban. Akár új márkák is típusok is jöhetnek, hátha új mélységet ér el a zavarodottságom. :D

2019. jún. 17. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jó autó amit az előző tulajdonosa nem hajtott széjjel, elmegy húsz évig.
2019. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja igen a probléma persze ott van hogy az emberek szeretnek padlógázzal menni nem törődve senki mással, semmi mással és a szabályokkal meg a kátyúkkal.

érdekes hogy a közúti ellenőrző kameráknál ott valahogy mindig sikerül lelassítani ;)

2019. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Új Daciák közül válogass, nekem Loganom van, kombi, teljesen jó, kényelmes, megbízható. Ár/érték arányban verhetetlen, és nem lesz gondod vele hosszú évekig.

Persze sokan a nevet nézik, nekik értelemszerűen nem felel meg, pedig ez már rég nem az a román kocsi.

Én is Focus kombit akartam venni, de annyiért, amennyibe a Dacia került, csak többszázezret futott darabok voltak. Akkor már inkább az új.

2019. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!