Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000 évjáratú 1. 0 vagy 1.3...

2000 évjáratú 1. 0 vagy 1.3 mas benzines Suzuki Swift olcsó munkában járos kocsinak érdemes venni?

Figyelt kérdés
Edig odszkodtam tőle de rájöttem hogy Nagyon drága tud lenni egy autó fenntartása ezért lehet be adom a derekam napi 15 km abból úgy a fele városban fele országúton . Nagyon kicsi az 1. 0 motor?
2019. jún. 17. 22:45
 1/3 anonim válasza:
46%
80-90km/h nál nem mész többel akkor elég az 1.0, városi fogyasztásra meg a legideálisabb!
2019. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont par honapja vettem egy 99-es Swiftet ezres motorral, ugyanilyen celbol. Masra nem igazan eleg, de erre tokeletes.
2019. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Majatom ***** válasza:
Nekünk 99-es évjáratúból van kettő, az egyik 1-es, a másik 1.3-as. 2 személlyel semmi különbséget nem lehet észrevenni a kettő között. Az 1-es akkor kevés már egy kicsit, ha tele van, pl 4 személy plusz csomagok, vagy utánfutót vontat. Akkor is lehet vele közlekedni, csak rá kell számolni egy előzésnél, hogy lassabban gyorsul. Én is munkába járáshoz használom 14 km-re, erre a célra mindkettő tökéletes.
2019. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!