Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swifttel hosszabb útra...

Suzuki swifttel hosszabb útra érdemes?

Figyelt kérdés

Nem teljesen kibírhatatlan egy 8-900 km-es túra a régi swifttel?

Szeretnék autót vásárolni és azon gondolkodom, mert olcsó és könnyű fenntartani.

1.3 glx, stb.

Ilyen túrák lennének, hogy

Békéscsaba - Zakopane

Békéscsaba - Bled

Szeged - Zágráb

Szeged - Szófia

Szeged - Szarajevó - Dubrovnik.


A párommal mennénk, Ő jól bírja nem nyafogna.


Félek viszont hogy ilyen hosszú távokon eléggé kártékony és fájdalmas az ülés és megterhelő ezzel az autóval ennyit utazni.


Általánosságban kérek erről véleményeket.



2019. jún. 18. 11:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

A suzuki az városi autó. Arra hogy bejárj munkába, boltba, elment strandba bőven jó.


Arra hogy több száz km-et menj ahol még 130-nál is ordít az autó arra alkalmatlan minden tekintetben.

Tapasztalat.

2019. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mesélsz?
2019. jún. 18. 11:35
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehetetlen küldetés, de arra számíts, hogy sűrűbben kell majd megállnod a sajgó derekad, vagy éppen a zsibbadó lábaid miatt, az autó amúgy bírni fogja, ha jó állapotú, de amúgy nem hosszú utakra tervezték, az biztos.
2019. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

És egy jobb minőségű üléssel esetleg?

Vagy ilyen hátmasszírozó göröngyös cuccal?

[link]


Van ilyneből egész hátas.

A lábam miért sajogna?

2019. jún. 18. 11:56
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert az ülőlap hossza és szöge olyan ,hogyha sokáig kénytelen vagy a lábadat gázpedálon tartani, akkor el fog zsibbadni... tapasztalat!
2019. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 D. Brasco ***** válasza:
74%
Nem egy autopálya cirkáló ,belsősáv takaritó gép,de nyilván el lehet vele jarni ott is csak a csodat ne vard se kenyelemben se tempoban se fogyasztasban!De birnia kell!
2019. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még sztorikat, élményeket. Nem merem megvenni, félem hogy rossz beruházás lenne, van azért egy szint ami kell ilyen hosszú útra.
2019. jún. 18. 12:04
 8/18 Beviz Elek ***** válasza:
63%

Nem olyan mint egy A8-as fotelében ülni, de azért nem lehetetlen küldetés.

Én többször is megcsináltam ilyen távokat a régi Swiftemmel, szerintem semmi baj nincs vele.

2019. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Szaszdave válasza:
34%
Ha nem vagytok nyafogósak, akkor bevállalható. (leszámítva, hogy valóban nem túl baleset biztonságos autó, de hát melyik régebbi autó az) Mi itthon jártuk be vele az országot annó, 120-as utazó a kényelmes neki, fölötte kicsit hangos. 3-4 órákat utaztunk mindenféle utakon, nem csak pályán, rendben volt a gépezet. Amugy 7-800 kb. után nagyobb autóval is voltam már fáradt, többet kell pihenni, kiszállni tornázni stb. Ha nincs több pénzetek nagyobbra, a megbízhatósága miatt jó választás, legalább alatta nem kell sokat feküdni útban a cél felé, ha már benne nem annyira kényelmes :))
2019. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Szaszdave válasza:
7-800 km-t akartam írni
2019. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!