Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Péntek délután a Lurdy házba Szszmiklósról milyen a közlekedés? Kb. mennyi idő oda autóval eljutni? És az Allee-ba?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Allee, Lurdy Ház

jún. 18. 16:49  Privát üzenet  

A válaszok
Péntek délután jellemzően dugó van. Szigetszentmiklós környékén különösen. Ha mázlid van egy óra alatt beérsz.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 18. 17:08 Privát üzenet
Ott dolgozom Szigetszentmiklóson és azt hiszem, péntek délután Csepel nem vészes. szerintem 45 perc alatt beérsz. Én a 0-áson járok haza-

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 18. 20:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm! Végül a hév-villamos-t választottam, ne akarok kockáztatni.

# 3/3Időpont jún. 18. 21:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány szerelvény van kint a pályán a hétköznap délelőtti/délutáni csúcsban a 2-es és 3-mas metrón?
Budapesten milyen az autós közlekedés reggel (8-9) és délután (5-6) most hogy vége az iskolának? Ilyenkor jelentősen javul?
Mennyire biztonságos délután vonattal utazni? (Zala megye)
Lakott területen kívül világítás nélkül, kora délután mekkora bűntetésre lehet számítani?
Miért bolondul meg a közlekedés délután, és kora este, miért rohan mindenki? Ti mit gondoltok erről, hogy mindenki ideges, rohan?
Milyen a forgalom hétköznap délutánonként (péntek délután fél5-5 fele érdekelne) a fővárosban, azon belül is hungária körűt, vagy a körúton, nyugati - blaha- rákóczi téren?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!