Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 vagy VW Scirocco?...

Audi A3 vagy VW Scirocco? Melyiket vennétek, és miért?

Figyelt kérdés

2019. jún. 19. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sciroccot. Azt ismerem, és nagyon tetszik.
2019. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ae
2019. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

A3 teli zsebbel vállalható, az okádék VW-hez meg egy tartalék motort érdemes beszerezni és raklapon elvan a portádon :) Bár ha hétvégi autónak kell, és esetlegesen szerelőhöz kerül, addig legyen egy Swifted kiváltani vele kiesést.


Azért írtam ezeket mert fiatal kölyök korom óta csak japán autóm van, szervizbe csak futómű illetve gumicsere miatt megyek ha kell, bár nyúztam mindegyiket, sohasem volt kínjuk, bár az olajra legalább annyira figyelek mint a kajámra.


Rokonom Skodájában egy egyszerű vezérlés csere volt, garanciával, azonban alig ment az autóval és motorkáros lett, most háborúzik a szervizzel, és 600 ezerért lenne új blokk bele, ennyit a szar tfsi, tsi, kukázható konstrukciókról.

Továbbá egy Ford is százezres számlát generált mert a dugattyú szorult meg az egyik hengerben, ez is turbós kis köbcentis...


Végszóra, semmilyen ilyen jellegű autót nem vennék mert használni akarom, és élvezni az általuk nyújtott élményt, én motorozom is aktívan, ezen a térfélen is míg más szenvedett a fos Apriliájával, meg a kínai, olasz hulladékokkal, félnapokat elszúrt ebay-es keresgéléssel, én gondmentesen jártam Yamaha-val és Suzukival.

Mondjuk ez már nem témába vágó, csak leírtam néhány tapasztalatot, ami nyilván nem egyéni, aki járatos a járművek köreiben.

2019. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Takumi ***** válasza:
100%
Scirocco. Kevésbé tucat. 2.0 tsi dsgvel nagyon jó. A kedves japan autó tulaj pedig mit gondol mikor a kérdésben fel se merül az isteni corolla vagy társai?
2019. jún. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok japánt venni, de azért köszönöm.
2019. jún. 21. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Audi A3 -ból már olyan jó áron vannak hogy érdemes körülnézni köztük.
2020. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!