Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is jártatok már így?...

Ti is jártatok már így? Kerestétek a megfelelő gépkocsit, de újra már nem találtátok?

Figyelt kérdés

A történetem úgy kezdődik, hogy kinéztem egy kocsit még tavaly. Viszont csak fele pénzem volt meg. Mostanra meglett a pénzem rá, azonban a kocsit már eladták.

Sajnos nem találok még egy ugyan olyan autót, pedig azért van belőle az utakon. 10-12 évesek. Most meg csak ülök a pénzemen és csak várok...



2019. jún. 19. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez épp aktuális nálam is, csak épp 3 autót vittek el a héten előlem, az összeg 2,5M ami első autónál számomra sok(más sokadik autóra sem szán 3M-nél többet), de nem akarok gondokat a kötelező cseréken kívül.


Sajnos az eljutás a probléma nekem, egy ember kell hogy elvigyen, illet még egy aki idegen helyen elvezeti nekem mondjuk egy szervizig megnézni az alvázat stb, a héten nem ért rá a két családtag, tegnap is felnéztem hogy megvannak-e még, azonban mindegyiket elvitték.


Vételárat emiatt nem emelem, mert csak használt, a km-el is kitudja mennyire szórakoznak még, ráadásul ezeket kintről hozták...

2019. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van ez ha nincs lóvé. Én több mint egy évig vadásztam és bejártam a fél országot, mire megtaláltam a megfelelőt.
2019. jún. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem titok, milyen autó az, amiből sok fut még, 10-12 évesen még csak nem is öreg de nem sikerült megtalálni?


Utólagos átalakítás nem jöhet szóba? Tehát teszem azt megveszed amit épp találsz, és utólag beleépítesz még ami kell (már ha erről van szó)

2019. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Én nem nyilvánítom kinézettnek, vagy megtaláltnak az autót, ha nincs rá pénzem.
2019. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
engem is érdekelne, mi lehet az a nagyon különleges autó...
2019. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1 Max 2 millióig nézem az autókat. Nekem ez második autóm lesz, de akkor is kell valaki, aki hazavezeti a régit, szóval nekem is gond szokott lenni, hogy na akkor ki tud velem jönni még. :) Egyébként ezzel a kocsi dologgal úgy vagyok, hogy egyetlen egy használt autó sem ér többet 2 milliónál, lehet az bármilyen. Én így gondolom, afölött meg már nagy az értékvesztés, bár én 5-7 évre gondolom használni ezt is, ahogy a régit.


#2 Már én is lassan túl vagyok a felével. :D


#3 Ne haragudj, de nem írom meg, mert majd jönnek az idétlen hozzászólások. :) Nem építgetek én semmit, vagy építgetem át, nekem megvigyázott állapotban kell, a megfelelő gyári felszereltséggel. Épp ez a baj, hogy sok a fapados verzió, vagy az épp olyan motorral szerelt, ami csoda, hogy még gurul.


#4 Igen? Ez érdekes. Szerintem ebben el vagy tévedve, mert ki kell nézned, hogy mit szeretnél, kitűzöl egy célt és megvalósítod. Ha nem tudod mit akarsz, akkor semmi értelme az egésznek. Viszont ez nem csak az autóvásárlásra igaz, hanem az élet más területeire is.


#5 Senki sem állította, hogy különleges, csak én nem olyan vagyok, hogy nekem mindenáron autó kell. Kitűztem egy márkát és annak tipusát. Vannak olyan barátaim, akik úgy ahogy én, kinéznek egy kocsi fajtát. Aztán elmennek 2-3 helyre és hazajönnek valami teljesen mással. Én meg nem értem, hogy miért vette meg. Erre meg mondja, mer jó áron volt, mer szervizkönyv, meg tetőablak, meg csajozós autó. Mondja ezt nekem egy 2 családos fiatal apuka, aki utálta a dieselt, ere azt vett, kell neki a nagy verda, erre egy coupét vett a családnak. Gyerekülést be se tudják tenni. Ráadásul automata váltós lett, amit szintén rühellt, de a kereskedő, én mondom nektek 1 óra alatt meggyőzte. hogy lapos a föld. Szó ami szó, nagyon sok kereskedőnél jártam és persze értem én, hogy el akarja adni, de nem kell az amit tukmál rám. Nevetséges amit leművelnek néha.

2019. jún. 22. 00:17
 7/9 anonim ***** válasza:
látom, nem egy hülyegyerek vagy, éppen ezért nem értem, miért nem osztod meg velünk, mit szeretnél venni? Lehetne segítenünk is...
2019. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4 vagyok


Én autómániás vagyok, emiatt mindig vágyok egyszerre 10 modellre is, bújom a mobile.de-t és a hahu.-t is naponta, most is több konkrét példány van a fejemben, ami fent van a neten. De nincs rájuk pénzem, szóval ennyi, vágyakozom rájuk, de nem tartom "kinézett" autóknak.

2019. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#4 Kedves négyes én is szoktam böngészni azokat az oldalakat ha álomautókat nézegetek (autoscout24, ooyyo, mobile.de). :D Azokra tuti nem lesz pénzem sosem. :)


#7 Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mások jártak e még így, vagy jelenleg benne vannak e ebben a cipőben. Sajnos a kocsik többsége diesel, nagyon kevés a benzines, mert pl találtam dieselben jót, de az nekem traktor.

2019. jún. 25. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!