Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autónak opel astra h?

Kezdő autónak opel astra h?

Figyelt kérdés
Sziasztok, autóvásárlás előtt állok, Opel astra h-n gondolkozom 1.6 motor, benzines, kezdő autónak ez megteszi vagy nézelődjek más márkák felé is? gondoltam ford / skoda, válaszokat előre is köszönöm

2019. jún. 21. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben jó állapotban van, akkor nem kérdés, teljesen jó akár első/második/sokadik autónak is.
2019. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
Ha márkákban gondolkodsz, valószínűleg az iskoláid is szarok voltak és az autós oktatód is az volt. Nem a márka a kérdés, hanem az állapot.
2019. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Ne kotekedj!

2019. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kötekedés lenne az, ha valakit felvilágosítunk, túl sok reklámot nézett.
2019. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ilyen volt a céges autóm, hihetetlenül utáltam... mindig undorral a pofámon vezettem :D


Kezdő autónak jó de csodát nem kell tőle várni.

2019. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
14:34 Mert szerinted szar autót akarok venni? akkor ha ennyire értesz hozzá kedves uram/hölgyem, mondj egy jó kezdő autót 1,5-2 milliót között, köszönöm
2019. jún. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!