Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyiket?

Első autónak melyiket?

Figyelt kérdés

bmw e46 320d

vw golf 4 1.8 20v (no turbo)

bmw e36 316i

Szisztok!19 éves fiú vagyok és meg szeretném venni életem első autóját!Az elvárásom,hogy három ember elférjen benne,legyen minimum száz lóerő,a fogyasztás 10 liter alatt legyen,legyen hozzá alkatrész akárhova megyek,meg a bontó kínálatában is találjak hozzá ami kell,menni nem sokat mennék vele csak csinosítgatnám,meg,ha szüleim kocsija foglalt akkor legyen mivel elmenni A-B-be.Ezekkel a paraméterekkel melyik autó lenne a legideálisabb?A válaszokat köszönöm!



2019. jún. 22. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

F astra 60 ló, vagy régi swift.

19 évesnek...

2019. jún. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
BMW-re a gatyád rá megy kisfiam
2019. jún. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nah mégegy béjemvés 19 éves hülyegyerek aki azt hiszi ennyiből áll fenntartani és "csinosítgatni" egy autót.
2019. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Ha mán csinositgatásra kell legfőképp akkor a 46 ost választanám.

A 36 os már nagyon oldschool a 4 es meg inkább munkába járós és nem “májerkodós” akár milyen csini is.

A 46osból sok mindent ki lehet hozni.


Amúgy nem értem mi az hogy a bmw re a garyáját is elfizeti.

Miért is?

Nem sokkal drágábbak az alkatrészek mint a golfhoz,adó elenyésző,biztositás nagyrészt életkor és jogsi birtokában lévő évek alapján számolt,a fogyasztást meg leginkább a jobb lábad és az ideg állapotod határozza meg.

Amúgy meg ha jól értem leginkább a szülei autóját használja.


Ps e46 coupe lenne szerintem a legjobb szépithetni és mutogatni meg benne ülni is

2019. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
29%

100 lóerő, 19évessen? Hová sietsz annyira? A temetőbe?


Hidd el szép az élet, kár lenne ilyen fiatalon meghalni!

2019. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
milyen az a no turbo? mint a bi turbó?
2019. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem az e46 lenne a leg ideálisabb.Vásárláskor oda kell figyelni mert már sok elkezdett rohadni.
2019. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló, annyi kérdésem lenne feléd, hogy mi számít gáz rozsdának egy ilyen e46-on? Amit kinéztünk annak a hátsó sárvédő és a lökhárító találkozásánál van egy kis púposodás mindkét oldalon, de rozsdát nem látni csak, ha a fény egy bizonyos szögben rávetődik látni, hogy púpos, illetve a motorháztetőn van egy kavicsfelverődésből származó kör alakú rügyezés, de messziről azt se látni, a bal első ajtó sarkán van még egy nagyon kis pötty, meg a futómúvön és a kipufogón van némi felületi rozsda, törész szompontjából a jobb első sárvédő, a motorháztető, meg a jobb első ajtó nem gyári festékvastagságú, de a hézagok szépek nem állnak el az elemek, és a nyúlványok is sértetlenek. Vajon eszt a kocsit érdemes megvenni ebben az állapotban?
2019. jún. 24. 04:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Rossz helyen kérdezted. Itt mindenki szabályokat betartva 40-el cammog a 60 lóerős swiftben és minden régen prémium német márka tulaj vagy se ggfej vagy hülyegyerek a szemükben aki csak felvágni veszi az autót. Ne itt kérdezz ilyet.


Én is E36-ot vettem. Minden gyökér megpróbált lebeszélni. Arról sikerült is nekik hogy nem kell nekem a nagy motor mert sokat enne. Aha... azt az egyet bántam meg hogy nem nagy motorral hanem csak 4 hengerrel vettem.


Most vagy fiatal. Ha meg tudod venni és fent tudod tartani akkor azt vedd ami tetszik, vagy bánni fogod. A sok nyomorulttal akik azért kötekednek nehogy neked jobb legyen, meg megpróbálnak bekategorizálni meg mindenért le hülye gyerekezni, ne foglalkozz.

2019. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy meg aki azt hiszi hogy 100 ló az sok, és hogy egy 60 lovassal biztonságosabban lehet közlekedni annak nem sok tapasztalata van.

Az a nagy helyzet hogy gyors autóval is lehet lassan menni. De ha elvét egy besorolást akkor a lassú autóval nehezebb korrigálni. De ti maradjatok a 60 lóerőnél. Ha ettől jobb mártírnak érzitek magatokat...

2019. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!