Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha érdekelnének a motorok,...

Ha érdekelnének a motorok, kiadnál 4-5 milliót egy Hayabusára vagy egy "kisebb" ezresre?

Figyelt kérdés
Tegyük fel autóra nem kell költeni, motor pedig kéne, viszont tele vannak a hirdetések 2-3 éves még bejáratós példányokkal amik már vesztettek az értékükből kb 1,5M-t, és ugyebár értéktartóbbak, mert valakinek még jogsija sincs ezekre hogy vehessen, így kevés a vásárlói réteg, akik meg ilyen sportgépeket akarnak venni, azok még kevesebben vannak.
2019. jún. 22. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én simán kiadnék érte ennyit. Öcsém nem. De én pl sajnálom egy 1500ft-os lángosra a pénzt. Öcsém nem.
2019. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is olyan vagyok hogy ami igazán megmozgat belülről azt megfizetem, kerül amibe kerül.
2019. jún. 22. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenekért nem adnék pénzt, nem az én világom. Egy jó túraenduróért viszont igen :D
2019. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak is kizárólag egy Ducati Supersport 1000DS-ért adnék ki pénzt :D


[link]

2019. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne akard megideologizálni mert nem logikus döntés.A Skoda oktábia az,a motor nem az:) Ha van rá pénzed és még marad 3szor ennyi megtakarításod akkor vedd meg. Csak utána se sajnáld gumira, fékre, ruhára.
2019. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!