Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék vásárolni de...

Autót szeretnék vásárolni de milyet?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék vásárolni 600.000 Ft ig. Az elképzelésem az mindenképpen nagyobb kaliberű auto. Mindenképp sedan.Talaltam is de csak kivancsi vagyok ti milyen autot ajálnátok? Gondolkodtam a ford mondeo 2.0 mazda 6 vagy saab 9-3, vagy ford focus vagy opel g astra az hogy dízeles vagy benzines az mêg mellékes. Ti milyen auto márkát vagy típust kedveltek ami még úgy árban nem is eget verő. (azonban az olyan hozzászolásokat nem veszem fel amelyek arról szólnak hogy ennyi pénzért autot nem lehet vásárolni és egyebek) köszi

2019. jún. 23. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben az árban ezek közül csak a Focust és a G Astrát vedd fontolóra, a többit felejtsd el.
2019. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Astra, Focus, Bora, Passat még talán.
2019. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben az árban a g astra az amit vennék!
2019. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül astra g dízelbe az isuzu motoros (75le) benzinesbe meg 8szelepest
2019. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!