Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék venni egy Yamaha...

Hol tudnék venni egy Yamaha Yzf-r 15-öt, vagy egy Yamaha m-slaz-t? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Yamaha m-slaz-t, vagy egy Yamaha Yzf-r 150-et, de sehol sem találom ezeket a motorokat. Néztem már a Yamaha oldalán, de ott sem találtam ezeket a motorokat, viszont láttam videókat, hogy ezeknek a 2018-19 -es változatukat mutatják be. Személyesen még nem mentem el egy márka kereskedés sem. Hol tudnám meg venni ezek közül valamelyiket?

2019. jún. 24. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszerű dolgod: mindkét motort a délkelet-ázsiai piacon árulják, Magyarországra egyedi eljárásban tudod behozni. Mivel arrafelé ritkák az EU tagállamok, ezért elég izgalmas dolog a behozatal, a szomszéd Miska, aki amúgy nímettbű' hoz ótókat okosba' valószínűleg nem tudja megoldani.
2019. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem okozna gondot, ha ezért Ázsiába kellene mennem, viszont itthon le tudnám remdszámoztatni? Csak mert, hogy itthon nem lehet kapni ezért kérdezem (nem vagyok nagyon jártas ebbe a témába, csak azt tudom, hogy a motoros jogosítványokba hány kilóvtt-ig lehet vezetni motorokat pl: A1 kat 11kw 15le
2019. jún. 24. 20:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként rendelni nem lehetne, ha felhív ám őket? (nem tudok pl: Japánul, de gondolom, hogy beszélnek ott angolul is)
2019. jún. 24. 20:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi a hibákért, csak az autó javító az nemhogy javítana, de ront is rajta....
2019. jún. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!