Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy 1-es 116i-s...

Első autónak egy 1-es 116i-s motoros BMW jó vétel lehet? 1.3 millió környékén már találni.

Figyelt kérdés
Ültem már ilyen autóban, barátnőmnek ilyen volt és tetszett, kényelmesnek találtam és nem is az a bitang nagy. Alapjában véve mit gondoltok erről a szériáról, vagy szerintetek milyen autó érné meg, amit érdemes szemrevételezni?
2019. jún. 26. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem, 3as alá nem adnám. Olcsó anyaghasználat, gyenge motor. Hosszú távon meg fogod bánni.


Nekem 318i van, féltem a 6 hengeresektől. Nem kellett volna, én is megbántam.

2019. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy milyen autó éri meg, azt neked kell tudni. Van akinek elég a 400 ezres autó is, valakinek a 40 milliós is kevés. Fiú vagy vagy lány ? Mások a prioritások... Bár a kérdésből inkább lánynak gondollak, úgyhogy ez alapján válaszolok. Egy ilyen autónál gondolkozz el az anyagiakon is először. Maradjon legalább fél millió tartalék, amihez nyúlni tudsz ha kell. Ha ez adott, akkor okés.


Nem akarlak megsérteni, de ez az egész bennem ez kicsit olyan érzést kelt, hogy benned megfogalmazódott hogy autó kell. És hát hamár lúd legyen kövér, mert nem szarral gurítunk: Audi / BMW / Merci, mert minden más az gáz gondolom. Ezek menők, egy Ford, vagy Opel meg ciki. És megnézted mi van a "prémium" kínálat legalján, ami elérhető szinten van. És hát megtaláltad a legkisebb motoros 1-es BMW-t. Az egyik legolcsóbb modellje a BMW-nek, abszolút a belépőszint, de legalább BMW!

Ebben az autóban azon kívül hogy BMW logó van az elején és a kulcsán, semmi élvezet nem fogsz ám találni. Egy dögunalom az egész autó. Semmi érdekes nincs benne. Jampizni tökéletes, meg kipakolni a kulcsát a csajok elé a kávézóban, esetleg kitenni Instára egy képet az új körmödről a kormányon (logó szigorúan látszik!). Igen jóllátjátok, ez egy BMW!

Na ez erre való, és az emberek 99%-a pont erre veszi, hogy elhitesse másokkal hogy itt van pénz gyerekek. Aki meg kicsit is vágja a témát, az tudja, hogy egy új Suzuki Swift többe kerül.

Ezen kívül minden "BMW-ség" az hiányzik az autóból. Lomha mint az anyatetű, meg full fapad az egész. De ez a képeken mondjuk úgyse látszik. Csakhogy BMW, tehát biztos van pénz!

Ha ilyen fel sem merült benned, mert te nemazalányvagy, akkor elnézést, sajnos ez az általánosság.


Egy szó mint száz, én nem vennék ilyet.

Döntsd el mire kell az autó. Ha felvágni kell (kevés pénzből), akkor amúgy tök jó választás.

Ha férfi vagy, akkor újra kell gondolnom a választ :D


Alapjában véve ezt úgy válaszolom, hogy nekem is egy másik német prémiummárkám van (A csillagos :) ), tehát nem a német prémiummal van a bajom, hanem konkrétan ezzel a típussal, meg amit általában képvisel.

2019. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1-est ne vegyél..ha 1.3 -ért veszel egy 1-est, ugyanúgy ráköltesz 300 ezret, mint egy 800 ezres 3-asra..és akkor úgy szépíted, ahogy akarod.
2019. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gyufásdobozba bőven elég az 1.6 ez úgyis városi autó.
2019. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát egy Suzuki sokall különb autó.
2019. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem felvágás miatt gondolkoztam ebben a típusban, nem vagyok fényképeket posztoló sem, még magamról sem, nehogy ha lesz autóm. Amúgy nő vagyok, igen.

Sok márkán gondolkoztam már, ami még nagyon tetszett, az a Citroen C5 volt. Tudom, francia és sok az előítélet, de mondjuk az tény, hogy ehhez az 1-es BMW-hez képest jobban felszerelt és árban mondjuk hasonló. Igaz hosszabb, de valamiért a szívem csücske.

Igazából az lenne a fő szempont, hogy biztonságos, kényelmes, megbízható legyen és hosszabb utakra tervezek, nem főként városi használatra.

Kicsit elvesztem az éterben már, azért gondoltam, hogy írok ide az oldalra.

2019. jún. 26. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyest nehez felvagasra venni. :D max 1Met. Amugy aki lepontoz van tapasztala bmwkkel? Mert nekem igen azert irtam ide. Meg valami: arlista aljabol sose valasztunk. E60 is van 1.5 de az akkora szoporoller mint a haz.
2019. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az 1.6 benzin nem a legszuperebb motor...


főleg nem 1.3 millió környékén

2019. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2019. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 D. Brasco ***** válasza:

Az 1-es bmw-t mar csak azert is hanyagolnám mert az összes motor ami van bele mind a rettegett N-es motorkódú,ami számomra helyből kizárná a tipust!


Irod még ,hogy :Igazából az lenne a fő szempont, hogy biztonságos, kényelmes, megbízható legyen


Na ebből a bmw kb 1-et tud,az elsőt!Aztan emlited még a c5-öt,ami szintén nem véletlenül ilyen olcsó nagy autó!De azt is jó messze elkerülném!


Ezert a penzert en inkább vennek valami jol felszerelt kisebbet,nem pedig ilyen prémiumnak szánt konstrukcios hibák százait felvonultató vackokat!

2019. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!